اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
31 فروردین 1399 31 فروردین 1399
17:40 17:40

علم‌الهدی:هر روز که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد اجتماعات مذهبی و مساجد برقرار شود

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلی اجتماعات مذهبی و مساجد به دلیل شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد.

واکنش علم‌الهدی به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا برای تعطیلی اجتماعات مذهبی و مساجد در ماه رمضان

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در جلسه مشترک با روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان رضوی که به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن تقدیر از فعالیت پزشکان و کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: نقطه‌ای که شما قرار دارید، صف اول مجاهده است که ان‌شاءالله زحمات و مجاهدات شما مورد قبول احدیت قرار بگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی به اهمیت تداوم مراقبت‌های بهداشتی و اجتماعی اشاره کرد و گفت: نحوه اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی نیز که همه دوستان به‌عنوان یک مشکل به آن اشاره کردند، یک مسئله کشوری است که بیش از همه کشور، تهران به آن مبتلا شده؛ امروز با کرونا زندگی می‌کنیم و باید زندگی را با این بیماری تطبیق دهیم، مسوولان باید برنامه‌ریزی کنند که این طرح فاصله‌گذاری به‌خوبی اجرا شود.

وی با بیان این‌که امروز در تمام دنیا به‌عنوان یک کشور موفق در مدیریت و مهار کرونا شناخته می‌شویم، خاطرنشان کرد: همه این موفقیت‌ها مرهون تلاش و زحمت شما عزیزان در عرصه بهداشت و درمان است؛ این افتخاری برای اسلام است که تمدن نوین اسلامی در مقابل تمدن غرب در یک میدان رقابت برنده شد و معلوم شد که تمدن نوین اسلامی مقدم بر تمدن غرب هست.

آیت الله علم الهدی کاهش تعداد مبتلایان و مرگ‌ومیر این بیماری در استان را یک موفقیت برای سیستم درمان کشور و استان دانست و گفت: شما، مجاهدان عزتی هستید که برای اسلام ایجاد شد.

نماینده‌ ولی‌فقیه در خراسان رضوی بر لزوم اجرای پروتکل‌های بهداشتی و درمانی ابلاغ‌شده از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کرد و افزود: در رعایت قوانین و اصول بهداشتی تفاوتی بین افراد نیست و همه باید این قوانین و اصول را رعایت کنیم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان، یادآور شد: هر روز که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد اجتماعات مذهبی و مساجد برقرار شود، طبیعی است که این اجتماعات با رعایت پروتکل‌های لازم، برپا می‌شود اما تا آن زمان، هیچ اجتماع مذهبی برپا نمی‌شود.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

قدردانی روحانی از مردم بخاطر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شب قدر

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرون...

جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور روحانی/تصاویر

جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا با حضور رئیس جمهور حجت الاس...

روحانی: تا اطلاع ثانوی مشاغل پرریسک تعطیلند / مساجد و اماکن مذهبی تا 15 اردیبهشت باز نمی‌شوند

حسن روحانی رئیس‌جمهور گفت:کاهش تعداد مبتلایان بستری در بیمارستان‌ها خبر خوب وزارت بهد...

ویدئوکنفرانس هیات دولت با استانداران در ستاد ملی مقابله با کرونا/تصاویر

جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا از طریق ویدئوکنفرانس هیات دولت با استانداران کشور...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news