اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
31 فروردین 1399 31 فروردین 1399
21:46 21:46

سازمان بازرسی به موضوع معدوم‌سازی جوجه‌های یک روزه ورود کرد

رئیس سازمان بازرسی کل کشور، ضمن غیرانسانی و غیرقانونی خواندن معدوم سازی جوجه‌های یک روزه اعلام کرد که ما این تخلف را به جد دنبال می‌کنیم و نتیجه را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

ورود سازمان بازرسی به موضوع معدوم‌سازی جوجه‌های یک روزه

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام حسن درویشیان افزود: وقتی این خبر را شنیدم و تصاویر را دیدم بسیار متأثر شدم چرا که کاری غیر انسانی صورت گرفته است و سازمان بازرسی به محض اطلاع از این موضوع ورود کرد.

وی گفت: البته خیلی قبل تر از این اتفاق ما درباره برخی از مشکلات از جمله تأمین ارز مورد نیاز برای نهاده های طیور در زمینه تولید مرغ و جوجه یک روزه اقدام کرده بودیم و ۹ فروردین در این خصوص با بانک مرکزی مکاتبه کردیم و مجدد هم پیگیری ها انجام شد تا ارز مورد نیاز بیش از ۲ میلیون تن نهاده های طیور که اکنون در بنادر هست تأمین شود که منتظر تخصیص ارز و حمل آنها برای استفاده تولید کنندگان مرغ است که تا به حال رخ نداده است.

درویشیان افزود: اینکه آیا در این موضوع انجمن تولید کنندگان جوجه یک روزه مقصر بوده و یا در نتیجه مصوبه ستاد تنظیم بازار بوده و یا علل دیگری داشته است به جد دنبال و نتیجه را اطلاع رسانی می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور این کار را اقدامی غیر انسانی خواند و گفت: این اقدام هیچ مجوز شرعی و قانونی ندارد و مراجع ذیربط در این خصوص برخورد قانونی خواهند کرد.

اخبار مرتبط

icon news

دستور روحانی به وزیر کشاورزی برای پیگیری ماجرای جوجه کُشی

رئیس جمهور به وزیر جهاد کشاورزی دستور داد که موضوع معدوم سازی جوجه های یکروزه مورد بر...

رئیس جمهور به ماجرای جوجه‌کُشی ورود کرد

در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران رئیس جمهور به وزیر اطلاعات دستور داد تا نسبت به اقدام ...

ابطال مصوبه غیرقانونی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

دیوان عدالت اداری، در پی شکایت سازمان بازرسی کل کشور از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، یک ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news