اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 12 خرداد 1399
01 اردیبهشت 1399 01 اردیبهشت 1399
09:05 09:05

سردار اشتری هفته سلامت را تبریک گفت

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی هفته سلامت را تبریک گفت و از نقش بی بدیل پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در شرایط بحرانی کنونی قدردانی کرد. 

پیام تبریک فرمانده ناجا به مناسبت هفته سلامت

به گزارش سلام نو، سردار "حسین اشتری"در پیامی هفته سلامت سال ۹۹ را با شعار محوری "حمایت همگانی از مدافعان سلامت" تبریک گفت و با اشاره به حدیث پیامبر گرامی اسلام "صلی‌الله علیه و آله و سلم"؛ "اَلصِّحَّهُ وَ الفراغُ نِعمتانِ مَکفورَتانِ" از تلاش های ایثارگرانه و دلسوزانه این سفید پوشان عرصه جهاد تشکر و قدردانی کرد.

در متن این پیام آمده است:

هفته سلامت فرصت مغتنمی است تا به بیان اهمیت حوزه سلامت و نقش آن در رشد و بالندگی کشور و همچنین توانمندی ها و دستاوردهای این حوزه بپردازیم؛ اکنون که کشور عزیزمان ایران اسلامی درگیر ویروس منحوس کرونا شده است اهمیت این حوزه و نقش بی بدیل پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و تلاش های بی وقفه آنان برای خدمت رسانی به همنوعان خود بیش از پیش نمایان شده است.

امروز تلاش های ایثارگرانه و مثال زدنی مدافعان سلامت که همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با روحیه انقلابی و جهادی در خط مقدم پیشگیری و مقابله با این ویروس منحوس هستند، برکسی پوشیده نیست.

ما سبزپوشان و مدافعان امنیت با تمام امکانات و ظرفیت در این شرایط بحرانی همگام و پشتیبان شما هستیم و در جهت سلامت مردم و سربلندی ایران عزیزمان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

اینجانب ضمن ارج نهادن و قدردانی از تلاش های دلسوزانه و شبانه روزی مدافعان سلامت، آرزوی صبر، سلامت، سربلندی و توفیق روز افزون را برای یکایک شما از خداوند متعال خواستارم؛ امیدوارم که با شعار محوری "حمایت همگانی از مدافعان سلامت" و همراهی و یکدلی مردم فهیم ایران اسلامی شاهد شکست ویروس کرونا در آینده ای نزدیک باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ پاسدار حسین اشتری

/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

سفارت انگلیس در ایران از کادر درمانی قدردانی کرد

راب‌ مک ایر سفیر انگلیس در تهران توضیحاتی درباره سکوت یک دقیقه‌ای کارمندان این سفارت ...

وعده توئیتری برای افزایش حقوق کادر درمانی

رییس فراکسیون مستقلین مجلس در توئیتر خود وعده افزایش حقوق کادر درمانی را داده است.

رهبر انقلاب: طرح غربالگری کار بزرگی است

رهبر انقلاب در پاسخ به گزارش وزیر بهداشت درباره اقدامات مقابله با کرونا فرمودند: طرح ...

پوشش کرونایی فرماندهان بلندپایه نظامی در جلسه قرارگاه بهداشتی+ تصاویر

با ریاست سرلشکر محمد باقری اولین جلسه قرارگاه بهداشتی و درمانی امام رضا علیه السلام ن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news