اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
03 اردیبهشت 1399 03 اردیبهشت 1399
18:16 18:16

واکنش تند بروجردی علیه تهدید جدید ترامپ علیه سپاه

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به یاوه گویی های رئیس جمهور آمریکا گفت: اگر حماقتی سر بزند پاسخی قوی تر از عین الاسد دریافت خواهید کرد.

بروجردی: با هر حماقتی پاسخی قوی‌تر از عین الاسد خواهید گرفت

به گزارش سلام نو، علاءالدین بروجردی در واکنش به توییت رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه گفت: ترامپ به عنوان مدعی ابرقدرتی در جهان امروز با تصور واهی کدخدایی دهکده جهانی، ضعیف‌ترین مدیریت را در بحران کرونا به جهانیان و ملت آمریکا نشان داد و بعد از آن سعی در انحراف افکار عمومی کرد.

وی توضیح داد: ترامپ بیشتر از هر چیزی نگران انتخابات آینده و افکار عمومی آمریکا است او که نمی تواند به سوالات متعدد فرمانداران ایالات آمریکا پاسخ دهد با پرخاشگری پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بوده است. شعار ترامپ در انتخاب اقتصاد و نفت بود که نتوانست به موفقیت برسد لذا با راه انداختن بازی جدید سیاسی می‌خواهد افکار عمومی ملت آمریکا را از بحران داخلی کرونا و کمبودها در زمینه های مختلف منحرف کند. او حتی ممکن است برای جدی تر نشان دادن موضوع دست به اقدام احمقانه ای بزند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: مقام معظم رهبری چندی پیش فرمودند دوران بزن در رو، تمام شده است؛ همان طور که به فاصله کمی پاسخ اولیه به جنایت ترامپ در به شهادت رساندن سردار سلیمانی نشان دادیم و مهمترین پایگاه آمریکا را مورد هدف قرار دادیم اگر دست از پا خطا کنند اهداف متعدد آمریکا در منطقه و فرا منطقه در تیررس دقیق موشک‌های جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد.

بروجردی در پایان تاکید کرد: رییس جمهور آمریکا بداند اگر حماقتی از او سر بزند پاسخی قوی‌تر از عین الاسد دریافت خواهد کرد.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا امروز در توییتی نوشت: به نیروهای دریایی آمریکا دستور داده‌ام که اگر قایق‌های ایرانی در دریا مزاحم کشتی‌هایمان شدند به تک تکشان شلیک و آن‌ها را نابود کنند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

افشای جزئیات حساب بانکی شخصی ترامپ

کایلی مک انانی، سخنگوی کاخ سفید که در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی برگه‌ای از دسته چک دو...

موسوی پاسخ تهدید ترامپ را داد+ عکس

عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه با انتشار توئیتی به تهدید سازمان بهداشت جهانی توسط...

واکنش ایران به نامه تهدید آمیز ترامپ علیه سازمان بهداشت جهانی

سخنگوی وزارت خارجه به تهدید مدیرکل سازمان بهداشت جهانی از سوی رئیس جمهور آمریکا واکنش...

حمله شدید الحن بایدن به ترامپ

نامزد بالقوه حزب دموکرات آمریکا دونالد ترامپ را فاسدترین رئیس جمهوری تاریخ مدرن این ک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news