اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
09 اردیبهشت 1399 09 اردیبهشت 1399
11:50 11:50

تلاش اعضای شوراها برای بهبود زندگی مردم

عبدالرضا رحمانی فضلی به مناسبت روز ملی شوراها، در پیامی ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش‌های اعضای خانواده بزرگ نظام شورایی کشور اعلام کرد اعضای شوراها با همدلی زمینه‌های «جهش تولید» را فراهم کنند.

وزیر کشور: اعضای شوراها برای بهبود زندگی مردم تلاش کنند

به گزارش سلام نو؛ وزیر کشور در پیامی خطاب به اعضای شوراها در سراسر کشور گفت: با همدلی، هم‌افزایی و بهره گیری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل؛ بر حل عملگرایانه مشکلات شهروندان و روستائیان با فراهم آوردن زمینه‌های «جهش تولید» بیش از پیش کوشا و ساعی باشید.

عبدالرضا رحمانی فضلی در پیام خود ضمن تبریک روز ملی شوراها به اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سراسر کشور  خطاب به آنها نوشت: بدون تردید تجربه موفق ۲۱ سال فعالیت شوراهای اسلامی درپهنه‌ی وسیع و متکثر فرهنگی، اجتماعی و جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران، یکی از برکات و ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی است. نهاد شورا بعنوان نماد مردم‌سالاری دینی و تحقق اصل حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش و مشارکت در اداره امور شهرها وروستاها و همچنین تبلور عینی و عملی تعامل و همراهی سازنده مجموعه مدیریت محلی با کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران در نیل به توسعه پایدار و متوازن جای جای ایران اسلامی می باشد.
وی با گرامیداشت نهم اردیبهشت ماه سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در سال ۱۳۵۸ در خصوص تاسیس شوراهای اسلامی و ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاشهای اعضاء خانواده بزرگ نظام شورایی کشور در اجرای مسوولیت های قانونی محوله و همکاری و همراهی موثر و کارآمد با مجموعه دولت در اجرای برنامه ها و سیاست‌های عمومی و اجرایی کشور، فرارسیدن «روزملی شوراها» را صمیمانه تبریک گفت.
وزیر کشور در ادامه این پیام ابراز امیدواری کرد: با همدلی، هم‌افزایی و مبتنی بر برنامه ریزی های مستمر، آینده پژوهی، اولویت بندی مسایل، رعایت حقوق شهروندی، اهتمام و اعتقاد بر مدیریت منابع مالی و صیانت از اموال عمومی و بیت المال، قانون‌مداری و بهره گیری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل؛ برحل عملگرایانه مشکلات شهروندان و روستائیان عزیز با هدف ارتقاء و بهبود مستمر کیفیت زندگی مردم، رعایت عدالت محوری در خدمت رسانی، کاهش محرومیت ها، افزایش رفاه اجتماعی، امیدآفرینی و تحقق شکوفایی اقتصاد محلی با فراهم آوردن زمینه‌های «جهش تولید» بیش از پیش کوشا و ساعی باشید.
رحمانی فضلی در انتهای این پیام، توفیق بیش از پیش همه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور را در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستار شد.

/ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

آقای رحمانی فضلی! چنین وزیر کشوری باید دادگاهی شود

آیا وزیر کشور مسئولیت ویرانی کسب و کارها برای قطع چند روزه اینترنت را نیز می‌پذیرد؟ آ...

رحمانی فضلی: وقتی از طریق اینترنت آموزش نظامی می‌دهند، باید اینترنت قطع شود

همین روزها تعداد کشته‌های آبان اعلام می‌شود. حوادث غمباری رخ داد و حدود ۴۰ یا ۴۵ نفر ...

سخنرانی رحمانی فضلی در افتتاحیه مجلس یازدهم درباره شرایط خاص انتخابات مجلس

رحمانی‌فضلی وزیر کشور در مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم گفت: برگزاری انتخابات در دوم اسفن...

رئیس جمهور یک دستور کرونایی صادر کرد

 حسن روحانی رئیس جمهوری، دستوری به وزیر کشور برای تشدید مراقبت ها در استان‌های دارای ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news