اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
27 دی 1397
11:50

تصویب 686 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های جنوب کرمان

محمدباقر نوبخت، صبح امروز به منظور بازدید از زیرساخت های جنوب کرمان و تقویت این زیرساخت ها به این منطقه سفر کرده بود از تصویب 686 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های جنوب این استان خبر داد.

به گزارش سلام نو، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو ورود به جنوب کرمان در جمع خبرنگاران افزود: سازمان برنامه و بودجه برای توسعه بیش از پیش جنوب کرمان 16 پروژه در نظر گرفته که افزون بر 686 میلیارد تومان اعتبار برای این طرح ها مصوب شده که همه آنها طی امسال و سال آینده به بهره برداری می رسد.


وی عنوان کرد: نخستین هدف از این سفر ابلاغ سلام ریاست جمهوری به مردم جنوب کرمان بوده زیرا این دیار، یکی از مناطق مورد توجه دولت است.


معاون رئیس جمهوری ادامه داد: از مردم شریف و زحمتکش این خطه از کشور و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که برای اعتلای ایران تلاش می کنند قدردانی می کنم.


نوبخت بیان کرد: نخستین اقدامی که در کشور وعده آن را داده بودیم محقق و در این راستا به تمام افرادی که کارمند دولت، تحت پوشش نهادهای حمایتی و همه افراد بخش غیردولتی از طریق سازمان تامین اجتماعی با دریافتی های زیر سه میلیون تومان نخستین بسته حمایتی بالغ بر چهار هزار و 500 میلیارد تومان تقدیم شد.


جنوب کرمان با جمعیت یک میلیون نفر شامل هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، فاریاب، قلعه گنج و رودبار جنوب است./ایرنااخبار مرتبط

حمله ملخ ها بلای تازه برای کشاورزان

حمله ملخ ها به جنوب کرمان این روزها تبدیل به کابوس جدیدی برای کشاورزان کشورمان شده اس...

چه کسی سخنگوی دولت خواهد شد؟

برخی اخبار حاکی از این است که علی ربیعی جایگزین محمد باقر نوبخت خواهد شد.

سفر نوبخت به گیلان

نوبخت به منظور بازدید از چند پروژه مهم و همچنین شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی استان ...

وزارت علوم : مدرک تحصیلی دکتر نوبخت و اعتبار دانشگاه محل تحصیل وی مورد تایید است

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مورد مدرک نوبخت اطلاعیه‌ای صادر کرد.

دیدگاه خود را بنویسید