اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 01 شهریور 1398
27 دی 1397 27 دی 1397
11:50 11:50

تصویب 686 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های جنوب کرمان

محمدباقر نوبخت، صبح امروز به منظور بازدید از زیرساخت های جنوب کرمان و تقویت این زیرساخت ها به این منطقه سفر کرده بود از تصویب 686 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های جنوب این استان خبر داد.

به گزارش سلام نو، محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در بدو ورود به جنوب کرمان در جمع خبرنگاران افزود: سازمان برنامه و بودجه برای توسعه بیش از پیش جنوب کرمان 16 پروژه در نظر گرفته که افزون بر 686 میلیارد تومان اعتبار برای این طرح ها مصوب شده که همه آنها طی امسال و سال آینده به بهره برداری می رسد.


وی عنوان کرد: نخستین هدف از این سفر ابلاغ سلام ریاست جمهوری به مردم جنوب کرمان بوده زیرا این دیار، یکی از مناطق مورد توجه دولت است.


معاون رئیس جمهوری ادامه داد: از مردم شریف و زحمتکش این خطه از کشور و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که برای اعتلای ایران تلاش می کنند قدردانی می کنم.


نوبخت بیان کرد: نخستین اقدامی که در کشور وعده آن را داده بودیم محقق و در این راستا به تمام افرادی که کارمند دولت، تحت پوشش نهادهای حمایتی و همه افراد بخش غیردولتی از طریق سازمان تامین اجتماعی با دریافتی های زیر سه میلیون تومان نخستین بسته حمایتی بالغ بر چهار هزار و 500 میلیارد تومان تقدیم شد.


جنوب کرمان با جمعیت یک میلیون نفر شامل هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، منوجان، فاریاب، قلعه گنج و رودبار جنوب است./ایرنااخبار مرتبط

icon news

چگونه عراقی‌ها با وسیله نقلیه شخصی به ایران سفر کنند؟

عادل فیاض مدیرکل اداره پلیس راه بصره درباره  ورود مسافران عراقی به ایران با وسایل نقل...

مترو به تبریز رسید

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد که خط یک مترو تبریز در دهه ف...

سفر ۶۰ ساعته با قطار تهران - آنکارا + قیمت

قطار تهران - آنکارا از چهارشنبه هفته گذشته رسما از سوی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی...

روحانی در راه روسیه

 با دعوت رسمی ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه، حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news