اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
15 اردیبهشت 1399 15 اردیبهشت 1399
11:05 11:05

نجفی سرپرست مجتمع قضایی ولیعصر (عج) شد

محمدطاهر نجفی به عنوان سرپرست جدید مجتمع قضایی ولیعصر (عج) معرفی شد.

معرفی سرپرست جدید مجتمع قضایی ولیعصر (عج)

به گزارش سلام نو و به نقل از دادگستری کل استان تهران، محمد ملایی در مراسم معارفه سرپرست جدید مجتمع ولیعصر (عج) تهران اظهار کرد: همکاران باید دستیابی به این اهداف را در سرلوحه کار خود قرار دهند تا برنامه تحول در دستگاه قضایی به نحو احسن اجرا و زمینه رضایتمندی مردم حاصل شود که این امر رضایت خداوند را نیز به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: تکریم ارباب رجوع با بخشنامه و دستورالعمل محقق نمی‌شود، بلکه مدیران ارشد و میانی باید با اخلاق مداری نسبت به همکاران قضایی و اداری با عمل درس تکریم را به آنان آموزش داده و همزمان تکریم مردم را از همکاران مطالبه کنند.

معاون اجرایی دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران، اجرای سیاست‌های اولویت دار دستگاه قضایی از جمله کاهش ورودی پرونده به محاکم از طریق قضازدایی، رفع اطاله دادرسی، کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها با استفاده از ظرفیت‌های موجود در قانون مجازات اسلامی، تلاش برای حفظ سلامت پرسنل اداری و قضایی و تکریم ارباب رجوع را خواستار شد.

در این مراسم محمدطاهر نجفی به‌عنوان سرپرست جدید مجتمع ولیعصر (عج) حکم انتصاب خود را دریافت کرد و در خاتمه از تلاش‌های غلامیاری سرپرست پیشین تقدیر به‌عمل آمد.

/ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news