اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
16 اردیبهشت 1399 16 اردیبهشت 1399
14:20 14:20

وزیر ورزش به وزارت اطلاعات نامه نوشت

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان از وزیر اطلاعات درخواست کرد برخورد جدی با واسطه‌ها و دلالان غیررسمی ورزش که باعث خدشه‌دار شدن اعتبار و پیکره ورزش کشور شده است صورت دهد.

نامه مهم وزیر ورزش به وزارت اطلاعات در مورد فعالیت دلال‌ها

به گزارش سلام نو، مسعود سلطانی‌فر با ارسال نامه‌ای به وزیر اطلاعات، خواستار برخورد جدی این نهاد با واسطه‌ها و دلالان غیررسمی ورزش شد.

مسعود سلطانی‌فر امروز (دوشنبه) در نامه‌ای به سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات، خواستار ورود و برخورد جدی این نهاد با واسطه‌ها و دلالان غیررسمی ورزش، به‌خصوص در رشته فوتبال شد.

در نامه وزیر ورزش و جوانان آمده است: از آنجایی که مدتی است عوامل نامشخص و غیررسمی تحت عنوان واسطه در انتقال ورزشکاران خارجی به کشور روابط ناسالمی را ایجاد کرده و موجب بروز مشکلات زیاد و فعالیت غیر قانونی و عوارض حقوقی و مالی برای باشگاه‌های مختلف ورزشی و به ویژه فوتبال شده‌اند، از جنابعالی و مجموعه خدوم و پرتلاش وزارت اطلاعات درخواست می‌نمایم مانند همیشه یاور مردم و ورزش کشور بوده و دستورات لازم را به عوامل ذی‌ربط صادر نمایید تا سریعاً با اقدامات غیرقانونی و بحران‌آفرین دلالان در ورزش (به‌ویژه رشته فوتبال) که موجب خدشه به اعتبار و پیکره ورزش کشور شده است، برخورد لازم و قانونی صورت گیرد و ریشه این کار خشکانده شود.

در بخش دیگری از نامه وزیر ورزش و جوانان خطاب به وزیر اطلاعات خاطر نشان شده است: بدیهی است تمامی بخش‌ها و مدیریت‌های این وزارتخانه و باشگاه‌های ورزشی، موظف به همکاری با مجموعه ذی‌ربط وزارت اطلاعات به منظور سالم‌سازی و مقابله موثر با پدیده دلال‌ها در ورزش، به‌خصوص فوتبال کشور می‌باشند.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

وزیر اطلاعات به هتاکی مدعی اهل رسانه به سید حسن نصرالله واکنش نشان داد

وزیر اطلاعات به هتاکی یکی از مدعیان اهل رسانه نسبت به دبیرکل حزب‌الله لبنان واکنش نشا...

وزیر ورزش باید در برابر مهاجرت نخبگان ورزشی پاسخگو باشد

فاطمه ذوالقدر، نماینده مردم تهران در تذکری خطاب به وزیر ورزش نسبت به مهاجرت تعدادی از...

حضور وزیر اطلاعات و رئیس سازمان صداوسیما در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی + تصاویر

محمود علوی وزیر اطلاعات و عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما در مراسم تشییع پیکر...

وزیر اطلاعات: با احترام دست به دست دنیا خواهیم داد

به گفته وزیر اطلاعات، ایران با احترام دست به دست دنیا خواهد داد اما هیچگاه در مقابل ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news