اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
19 اردیبهشت 1399 19 اردیبهشت 1399
12:06 12:06

حمله «رابرت دنیرو» به سیاست‌های ترامپ در مواجهه با کرونا

رابرت دنیرو بازیگر مطرح جهان باردیگر ترامپ را به باد انتقاد گرفت. این بار سیاست های ترامپ در رویارویی با ویروس کرونا مورد انتقاد دنیرو قرار گرفته است.

حمله «رابرت دنیرو» به سیاست‌های ترامپ در مواجهه با کرونا

«رابرت دنیرو» با احمق خواندن «ترامپ» گفت: اگر او کار خود را درست انجام داده‌ بود، می‌توانستیم در مدیریت بحران شیوع ویروس کرونا خیلی بهتر عمل کنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، «دنیرو» در  برنامه «گفتگوی آخر شب استیون کلبر» با تمجید از «اندرو کوئومو» فرماندار نیویورک گفت: او در حال انجام کاری است که یک رئیس جمهور باید انجام دهد و می‌توانم یک رئیس جمهور کوئومو ببینیم، گرچه طرفدار «جو بایدن» در انتخابات هستم اما حداقل کسی را داریم که بسیار تواتمند است و در حال انجام کاری فوق‌العاده است که رئیس جمهور (ترامپ) باید انجام می‌داد.

«دنیرو» همچیین ابراز امیدواری کرد روزی در یک فیلم سینمایی درباره شیوع ویروس کرونا در نقش «اندرو کوموئو» فرماندار نیویورک بازی کند.

این بازیگر ۷۶ ساله در ادامه با احمق توصیف کردن «ترامپ» و عکس‌العمل بسیار بد دولت نسبت به بحران شیوع ویروس کرونا گفت البته که اگر این احمق کار درست را انجام داده بود و به تمامی هشدارها گوش داده بود می‌توانستیم خیلی بهتر از این ویروس همه گیر جان سالم به در ببریم. همه می‌دانند که همه بازی‌ ترامپ برای رای آوردن مجدد در انتخابات ریاست جمهوری است.

«نیرو» که از پیش‌تر از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا از منتقدان سرسخت او بود اضافه کرد: این دیوانه وار است و دیگر نمی‌توانم چیزی بگویم. ترسناک‌تر این است که جمهوری‌خواهان و اطرافیان او نیزهیچ کاری انجام نمی‌دهند. آنها اطراف یک آدم دیوانه قرار گرفته‌اند و کاری نمی‌کنند و مقابل او نمی‌ایستند.

«رابرت دنیرو» پیش از این در انتقادهای متعدد خود دونالد ترامپ را یک احمق تمام و کمال، یک نژادپرست واقعی و ... خوانده بود و عنوان کرده بود دوست دارد او را در زندان ببیند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

icon news

روحانی: باید به مسیر طبیعی زندگی برگردیم

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی مقابله با کرونا بیان ک...

رئیس جمهور یک دستور کرونایی صادر کرد

 حسن روحانی رئیس جمهوری، دستوری به وزیر کشور برای تشدید مراقبت ها در استان‌های دارای ...

اماکن مقدسه از فردا باز می‌شوند/همه کارمندان ۱۰ خردادماه سرکار خود حاضر می‌شوند

حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اماکن مقدسه از ...

وضعیت قرمز در چابهار

محمد مهران امینی‌فرد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اعلام کرد به دلیل افزایش آمار ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news