اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
29 اردیبهشت 1399 29 اردیبهشت 1399
12:10 12:10

حمایت حامیان سندرز از بایدن

برنی سندرز، سناتور آمریکایی در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد حامیانش در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به جو بایدن رای خواهند داد.

سندرز: حامیانم به بایدن رای خواهند داد

به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا، برنی سندرز به رغم هشدار مشاور سابق خود مبنی بر بی میلی حامیان سندرز به حمایت از جو بایدن اظهار کرد، فکر می‌کند که حامیانش به جو بایدن رای خواهند داد.

جف ویور، مشاور سابق برنی سندرز، سناتور آمریکایی و نامزد سابق دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ این کشور در یادداشتی که چندی پیش منتشر شد، اظهار کرد، حامیان سندرز "در حال حاضر حامی و مشتاق" به رای دادن به جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیستند و "نیازی واقعی و ضروری برای کمک به بایدن برای جذب حامیان سندرز وجود دارد".

به گزارش روزنامه گاردین، برنی سندرز در گفتگو با شبکه خبری "ای بی سی" اظهار کرد، بایدن در حال آغاز جذب حمایت حامیان اوست و فکر می‌کند که "در نهایت آن‌ها به جو بایدن رای خواهند داد".

سندرز افزود: فکر می‌کنم سرانجام اکثریت گسترده کسانی که حامی من هستند، متوجه خواهند شد که دونالد ترامپ (رییس جمهور آمریکا) خطرناکترین رییس جمهور تاریخ مدرن آمریکا است. او عادت به دروغگویی دارد و یک نژادپرست است و افکارش مبتنی بر تبعیض جنسیتی هستند.

وی در ادامه گفت: به نظر من جو بایدن باید به طبقه کارگر، جوانان و اقلیت‌ها بگوید، "من متوجه شرایط شما هستم" و در حال آغاز همین رویه است.

سندرز گفت، پیام بایدن باید بر بخشش وام‌های دانشجویی، پوشش بیمه سلامت، دستمزدها، سیاست تغییرات اقلیمی و نژادپرستی در نظام‌های مهاجرتی و قضایی متمرکز باشد.

نامزد سابق حزب دموکرات در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا اظهار داشت: به باور من آنان حمایت حامیان ما را جلب کرده و دستورکاری را ارائه خواهند کرد که پاسخگوی نیازهای خانواده‌های کارگر، جوانان و جوامع اقلیت خواهد بود.

اخبار مرتبط

icon news

قالیباف: اگر آمریکا شیطان بزرگ نیست پس چیست؟

محمد باقر قالیباف، رییس جدید مجلس شورای اسلامی در واکنش به کشته شدن یک جوان سیاه‌پوست...

حضور نمایندگان آمریکا و ایران در یک نشست مجازی

نمایندگان ایران و آمریکا در جریان یک نشست مجازی درباره روند صلح در افغانستان مشارکت ک...

واکنش وزیر کشور به تحریم شدنش

عبدالرضا رحمانی فضلی، در اولین واکنش وزیر کشور به تحریم شدنش از سوی آمریکا گفت: آمریک...

ترامپ به‌دنبال آزمایش هسته‌ای است!

واشنگتن پُست در گزارشی اعلام کرد نهادهای امنیت ملی آمریکا در حال رایزنی برای انجام او...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news