اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
30 اردیبهشت 1399 30 اردیبهشت 1399
14:47 14:47

نمایندگان از سازمان نوسازی مدارس تقدیر کردند

 تعدادی از نمایندگان مجلس بیانیه‌ای صادر و از سازمان نوسازی مدارس تقدیر به عمل آوردند.

بیانیه جمعی از نمایندگان در تقدیر از سازمان نوسازی مدارس

به گزارش مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی  بیانیه تعدادی از نمایندگان را درخصوص تقدیر و تشکر از سازمان نوسازی مدارس قرائت شد.

متن بیانیه بدین شرح است:

به یقین آموزش و پرورش زیربنای توسعه و پیشرفت اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی هر جامعه است، تقویت و ارتقای نظام آموزشی از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی هر کشور محسوب می شود که نقش بی بدیلی در بحث عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش در جامعه دارد.

ایجاد بستر مناسب و فراهم کردن فضا و تجهیزات که بی آن، توسعه یافتگی به وقوع نمی پیوندد، از ملزومات این فرآیند است. در این راستا سازمان توسعه و تجهیز مدارس با تلاش و همت عظیم خود گام های بلندی را در فراهم آوری عدالت و دسترسی به فضاهای آموزشی ایمن برای دانش آموزان به ویژه در مناطق محروم و کمتربرخوردار برداشته است.

اقدام به جمع آوری مدارس خشتی و گلی از ادبیات آموزشی کشور که سال ها وعده تحقق آن داده می شد و برچیدن بخاری های نفتی از مناطق دارای زیرساخت های گاز از اقدامات قابل تقدیر این سازمان است که بعد از سال ها با جدیت بسیار و با گام های سریع به وقوع پیوست، لذا این حرکت پرشتاب و هدفمند در مسیر توسعه نیازمند تخصیص کامل اعتبارات این سازمان است تا نیل به اهداف بالای تعلیم و تعلم و محرومیت زدایی از اقصی نقاط کشور همچنان به وقوع بپیوندد.

با تقدیر از تلاش های صورت گرفته توسط مجموعه مدیران ستادی و ادارات کل تابع سازمان نوسازی و توسعه مدارس درخصوص نیروهای جهادی و خدوم آقای دکتر رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و ریاست آن سازمان، حمایت خود از برنامه های وزارت آموزش و پرورش در توسعه عدالت آموزشی اعلام و بر اجرای آن تاکید داریم.

اخبار مرتبط

icon news

اسامی منظم‌ترین نمایندگان مجلس دهم

هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای اسامی منظم‌ترین نمایندگان را اعلام کردند.

قدردانی ۲۰۶ نماینده از عملکرد وزیر سابق صمت

206 نماینده مجلس با صدور بیانیه‌ای از تلاش و عملکرد رضا رحمانی وزیر سابق صمت قدردانی ...

حقوق نمایندگان مجلس در سال 99 اعلام شد

کمیسیون برنامه و بودجه از افزایش ۱۵ درصدی حقوق نمایندگان مجلس در سال جاری خبر داد.

امکان تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزین

تقاضای تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزین توسط برخی نمایندگان داده...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news