اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
30 اردیبهشت 1399 30 اردیبهشت 1399
17:44 17:44

پاسخ ایران به ادعای وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی

یک مقام نظامی کشورمان به ادعای بی اساس وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی درباره عقب‌نشینی و خروج نیروهای ایران از سوریه واکنش نشان داد.

حضور مستشاری ایران در سوریه بدون هیچ گونه تغییری ادامه دارد

به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، به رغم ادعای مقام‌های رژیم صهیونیستی، هیچ گونه تغییری در کمیت و کیفیت حضور مستشاری ایران در سوریه ایجاد نشده است.

«نفتالی بنت» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی روز گذشته در اظهاراتی مدعی شد ایران کار عقب‌نشینی و خروج نیروهای خود از سوریه را آغاز کرده است.

نفتالی بنت که تا روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بود هیچ گونه مدارک یا جزئیاتی در مورد ادعای خود ارائه نکرد.

این مقام سابق نظامی صهیونیست از جانشین خود بنی گانتز خواست تا سیاست فشار بر ایران را ادامه دهد زیرا در غیر این صورت این روند ممکن است به گفته او «معکوس» شود.

ادعای مقام صهیونیست در حالی مطرح شده است که روز شنبه «علی اصغر خاجی» دستیار ارشد وزیر امور خارجه در دیدار با عدنان محمود سفیر سوریه در تهران با تاکید بر حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از سوریه در مبارزه با تروریسم گفت: همکاری‌های راهبردی روسیه، سوریه و ایران در راستای مبارزه با پدیده شوم تروریسم و رایزنی‌های جاری سه کشور برای حل سیاسی بحران سوریه، تداوم خواهد یافت.

یک مقام نظامی کشورمان با بیان اینکه ایران با درخواست رسمی دولت قانونی سوریه و برای کمک به مبارزه با تروریسم در این کشور حضور دارد، اظهارداشت: تا زمانی که دولت سوریه به کمک مستشاری ایران نیاز داشته باشد در این کشور خواهیم ماند.
این مقام نظامی خاطر نشان کرد: ادعای مطرح شده از سوی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تلاش برای پرکردن کارنامه خالی از دستاورد اوست.

وی تاکید کرد: اظهارات نفتالی بنت مشابه ادعاهای مستمر رژیم صهیونیستی در خصوص انجام عملیات‌های نظامی موفق علیه نیروهای ایرانی در سوریه و یا حملات سایبری موفق به تاسیسات مختلف در جمهوری اسلامی ایران است و عاری از واقعیت است.

اخبار مرتبط

icon news

هیچکس نباید نگران حوزه دفاعی کشور باشد

 سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: میزا...

آلمان بیانیه تهدیدآمیز علیه ایران صادر کرد

وزارت خارجه آلمان در روز قدس با صدور بیانیه‌ای ادعاهای بی‌اساسی علیه ایران مطرح کرد.

توضیح ظریف درباره از بین رفتن اسرائیل تا ۲۵سال آینده

محمد جواد ظریف گفت و گویی به مناسبت روز قدس انجام داده و به این سوال که آیا اسرائیل 2...

تحریم‌های جدید آمریکا نشانه ناکارآمدی تحریم قبلی است

عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه  در واکنش به تحریم های جدید آمریکا گفت: افزودن نام...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news