اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
31 اردیبهشت 1399 31 اردیبهشت 1399
13:34 13:34

چرایی برگزار نشدن تمرینات نفت آبادان

به دلیل وضعیت قرمز استان خوزستان به دلیل افزایش آمار تعداد مبتلایان به کروناویروس، تیم نفت آبادان نمی‌تواند طبق اعلام سازمان لیگ، تمرینات خود را از سوم خردادماه آغاز کند.

برگزاری تمرینات نفت آبادان در هاله‌ای از ابهام

به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا، باتوجه به افزایش آمار تعداد مبتلایان به کروناویروس در استان خوزستان و اعمال محدودیت‌های موجود، باشگاه نفت آبادان نمی‌تواند تمرینات خود را از سوم خردادماه آغاز کند.

طی روزهای گذشته وضعیت استان خوزستان به دلیل افزایش آمار تعداد مبتلایان به کروناویروس، قرمز بوده است. همچنین آبادان یکی از شهرهای استان خوزستان است که در پی شیوع کرونا، هم اکنون وضعیت چندان خوبی ندارد و بر این اساس، باشگاه نفت آبادان اعلام کرده است که باتوجه به ممنوعیتی که در استان وجود دارد، نمی‌توانند طبق اعلام سازمان لیگ، تمرینات خود را از سوم خردادماه آغاز کنند.

به گزارش ایسنا، نفتی‌ها برای آغاز تمرینات خود باید منتظر بهبود وضعیت شهر آبادان باشند. ضمن این که باشگاه نفت آبادان، به دلیل مشکلات مالی که همچنان با آن دست و پنجه نرم می‌کند، نمی‌تواند در استانی دیگر اردو بزند و با بهتر شدن وضعیت خوزستان و رفع ممنوعیت‌ها، تمرینات خود را در آبادان برگزار خواهد کرد.

همچنین روز گذشته، ۳۰ اردیبهشت‌ماه علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در نامه‌ای به سرپرست فدراسیون فوتبال و رییس سازمان لیگ، نسبت به از سرگیری لیگ برتر واکنش نشان داد و اعلام کرد "ادامه پیدا کردن لیگ و به پایان رساندن آن، بدون تلفات انسانی یک شاهکار مدیریتی محسوب نخواهد شد اما ادامه لیگ و اتمام آن با حتی یک مورد فوتی، یک فاجعه تاریخی غیرقابل جبران خواهد شد که مسئولیت آن بی‌گمان فقط و فقط بر عهده فدراسیون فوتبال خواهد بود."

به گزارش ایسنا، با اعلام سازمان لیگ، زمان شروع تمرینات سوم خردادماه و زمان مسابقه معوقه فولاد - استقلال، ۲۹ خرداد است و زمان شروع هفتگی مسابقات نیز از دوم تیرماه خواهد بود.

اخبار مرتبط

icon news

کرونایی شدن اعضای باشگاه شهرخودرو

فرهاد حمیدوای، مالک باشگاه شهرخودروی مشهد اعلام کرد دو عضو باشگاه به ویروس کرونا مبتل...

منتظر برگزاری لیگ برتر نباشید!

با اینکه اعلام شده بود بازی‌های لیگ برتر با انجام اقداماتی برگزار می‌شود اما خبرهایی ...

4 بازیکن لیگ برتری به کرونا مبتلا شدند+ اسامی

تست کرونای 4 بازیکن تیم گل گهر سیرجان مثبت اعلام شد

تانک روس به کرونا مبتلا شد

بدالرشید سعداله یف ستاره مشهور روس‌ها در کشتی که به تانک مشهور است هم به کرونا مبتلا ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news