اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 11 خرداد 1399
31 اردیبهشت 1399 31 اردیبهشت 1399
12:43 12:43

لوئیس فیگو جنجال به‌پا کرد+ عکس

 انتقادهای لوئیس فیگو از سیاست‌های اسپانیا در مواجهه به کرونا جنجال‌آفرین شده و حالا او با انتشار یک توییت این حواشی را بیشتر کرده است. 

لوئیس فیگو دوباره جنجال‌ساز شد/عکس

به گزارش خبرآنلاین، به نظر می‌رسد لوئیس فیگو دلش برای روزهای تنش‌آفرینی خود در اسپانیا که سالها پیش به دلیل انتقالش از بارسلونا به رئال مادرید اتفاق افتاد تنگ شده. او اخیرا با انتقادهایش از سیاست‌های دولت اسپانیا در مواجهه به اپیدمی کرونا بار دیگر به چهره‌ای جنجالی در این کشور تبدیل شده. بعد از این جنجالها او حالا با انتشار یک توییت که از طرف اسپانیایی‌ها، کنایه‌آمیز تفسیر شده بار دیگر به یک چهره جنجالی تبدیل شده است.

لوئیس فیگو که حدود 20 سال در مادرید، پایتخت اسپانیا زندگی می‌کند چند روز پیش با انتشار یک توییت به انتقاد از سیاست دولت اسپانیا در اجرای محدویت‌های اجتماعی با هدف کنترل اپیدمی کرونا پرداخت. بعد از انتقاد اولیه لوئیس فیگو ، او که از پاسخهای عمدتا خشمگین برخی اسپانیایی‌ها عصبانی شده بود  توییت جنجالی‌تری منتشر کرد و دولت اسپانیا را متهم به گوش ندادن به نظر دانشمندان کرد و گفت به همین دلیل است که میزان مرگ و میر کرونا در این کشور تا این حد بالا بوده.

طرفداران دولت اسپانیا بعد از این توییت حملات  شدیدی به فیگو کردند. تازه‌ترین واکنش فیگو به این حملات انتشار یک  توییت است که رئیس‌جمهور پرتغال را درحالیکه یک ماسک تنفسی بر چهره دارد در صف خرید عادی یک فروشگاه نشان می‌دهد. این توییت که بسیاری از اسپانیایی‌ها آن را طعنه‌ای ملی ارزیابی کرده‌اند حالا فیگو را محور اصلی جنجال‌های رسانه‌ای در اسپانیا تبدیل کرده است.

اخبار مرتبط

icon news

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

لیگ فوتبال ژاپن بعد از ۴ ماه آغاز شد

 بعد از ۴ ماه وقفه به دلیل شیوع کرونا رقابت‌های لیگ فوتبال ژاپن از ۱۴ تیر از سر گرفته...

بازیکن کرونایی سپاهان خودش را معرفی کرد + عکس

امید نورافکن بازیکنی است که در تیم سپاهان درگیر ویروس کرونا شده است.

سپاهانی‌ها دوباره تست کرونا دادند+ عکس

بعد از مثبت شدن تست کرونا دو نفر از اعضای باشگاه سپاهان، بازیکنان و اعضای کادرفنی این...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news