اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
31 اردیبهشت 1399 31 اردیبهشت 1399
16:32 16:32

حبیب حبیبی رییس تامین اجتماعی کیش شد

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان طی حکمی رییس جدید تامین اجتماعی کیش را منصوب کرد.

انتصاب حبیبی بعنوان رییس جدید تامین اجتماعی کیش

به گزارش سلام نو به نقل ازخبرآنلاین، در این مراسم  مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان ضمن تجلی از “سهراب رئیسی” رییس قبلی شبعه تامین اجتماعی  کیش گفت: حوزه فعالیت این شعبه به دلیل اجرای همزمان قانون کار و قوانین مربوط به مناطق آزاد از شرایط ویژه ای برخوردار است.

به گزارش کیش نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی هرمزگان، در این مراسم  مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان ضمن تجلی از “سهراب رئیسی” رییس قبلی شبعه تامین اجتماعی  کیش گفت: حوزه فعالیت این شعبه به دلیل اجرای همزمان قانون کار و قوانین مربوط به مناطق آزاد از شرایط ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه رییس جدید شعبه کیش بر اساس ملاک های شایسته سالاری در انتصاب مدیران انتخاب و منصوب شده است، گفت: آقای حبیبی از نفرات برتر آزمون شناسایی مدیران آینده تامین اجتماعی بوده و پس از شرکت در کانون ارزیابی که توسط اساتید مجرب سازمان مدیریت صنعتی کشور برگزار شد، موفق به کسب امتیاز لازم جهت تصدی این پست شده است.

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان خاطرنشان کرد: طرح “شناسایی مدیران آینده” برای پیاده سازی اصول شایسته سالاری در انتصابات مدیریتی با ابتکار عمل دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است؛ این طرح، پس از اعلام فراخوان و آزمون کتبی در دی ماه سال ۹۸ به صورت همزمان در سراسر کشور توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

حیدری بلوکی علت انجام این تغییرات مدیریتی را بازنشستگی مدیر پیشین شعبه کیش اعلام کرد و ضمن تقدیر از زحمات و خدمات صادقانه ۳۰ ساله “سهراب رییسی” گفت: مدیران بازنشسته گنجینه ای از تجارب و دانش “حبیب حبیبی” از نیروهای بومی جزیره کیش است و سابقه ریاست دو شعبه تامین اجتماعی در میناب و لاوان را در کارنامه خود دارد.

اخبار مرتبط

icon news

جهانگیری به جزیره کیش رفت

هفتمین نشست منطقه‌ای مجمع جهانی سلامت  با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

بدهی دولت به تامین اجتماعی افزایش می‌یابد؟

رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی تهران با اشاره به اینکه دول...

بدهی دولت به تامین اجتماعی چقدر است؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بدهی واقعی دولت به تامین اجتماعی ۱۵۰ هزار میلی...

نویزگیر ۲۰ / سال نو میلادی مبارک

این هفته در نویزگیر از بوی بد حس شده در تهران میگیم ، سال نو میلادی رو به همه مسیحیان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news