اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 12 خرداد 1399
31 اردیبهشت 1399 31 اردیبهشت 1399
19:48 19:48

حرف های جالب نیکبخت واحدی درباره جدایی اش از استقلالی‌

ملی‌پوش سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال در برنامه تلویزیونی  در رابطه با دوران انتقال خود از جمع آبی‌ها به پرسپولیسی ها حرف های جالبی زد.

به گزارش سلام نو به نقل از"ورزش سه"،  علیرضا نیکبخت واحدی ملی‌پوش سابق تیم‌های پرسپولیس و استقلال امروز با حضور در برنامه تلویزیونی صحبت‌های جالبی در رابطه با دوران انتقال خود از جمع آبی‌ها به سرخ‌های پایتخت به زبان آورد.

درباره جدایی خود از جمع استقلالی‌ها که هنوز هم حرف‌وحدیث در مورد آن هست گفت: در آن دوران استقلال مرا نمی‌خواست، باور کنید بهانه نمی‌آورم و  از این موضوع هم شاهد دارم.  بعدازآن با پیشنهاد پرسپولیس روبرو شدم پیش خودم گفتم یک رقم زیاد به آنها پیشنهاد می‌دهم تا به‌عنوان یک سنگ بزرگ مانع انتقال شود، من آن را پیشنهاد دادم اما پرسپولیسی‌ها پذیرفتند آقای انصاری‌فرد مدیرعامل وقت این تیم می‌تواند شهادت دهد و درنهایت با رقمی که مورد درخواست من بود و در آن موقع هم زیاد بود قرارداد با من بسته شد.

نیکبخت واحدی درباره رقم درخواستی خود از پرسپولیس و همین‌طور قراردادی که با استقلالی‌ها فصل قبل از آن داشت گفت: مبلغ قرارداد من با استقلال ۱۷۰ میلیون تومان بود اما من با پرسپولیس ۵۰۰ میلیون تومان قرارداد بستم، هرچند که تنها ۲۵۰ میلیون تومان آن را گرفتم!

وی  درباره پشیمانی و یا عدم پشیمانی خود از پیوستن به تیم رقیب یعنی به جمع پرسپولیسی‌ها گفت: بله من از انتقال پرسپولیس پشیمان هستم.  اما گفتم که از طرفی استقلالی‌ها هم من را نمی‌خواستند.  البته یک نکته مهم باید اینجا بگویم اتفاقی که در آن دوران به‌نوعی مد شده بود آن روزها، هر مدیری اگر می‌خواست رضایت هواداران را به‌دست بیاورد یک بازیکن از تیم رقیب را جذب می‌کرد این اتفاق آن سال‌ها باعث شده بود تا بازیکن‌های فراوانی را ببینیم که در مدت‌زمان کوتاهی در حد یک یا دو فصل برای تیم رقیب بازی می‌کردند.

ملی پوش سابق فوتبال ایران درباره اتفاقات حاشیه‌ای که در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال،  حول وی می افتاد نیز گفت: (با خنده)  در آن دوران نه تنها منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال که منشور حقوق بشر کوروش نیز بر اساس من شکل گرفت! من را به جلسه کمیته انضباطی بردند و یک سال محکوم کردند دلیل آن را ژل زدن موهایم و همینطور عکس انداختن مردم با من عنوان کردند!ردر مقابل آن آدم ها من همیشه یک دعا می‌کنم و می‌گویم ای کاش خداوند شرایط را طوری کند تا آنها یک روز بتوانند جای کسی مانند من زندگی کنند تا ببینیم چقدر جنبه دارند.

اخبار مرتبط

icon news

دیاباته در محل تمرین استقلال حاضر شد

شیخ دیاباته به محل تمرین استقلال رفت تا خود را به کادر فنی معرفی کند.

پرسپولیس استوکس را اخراج کرد

مهدی خواجوند، با تایید فسخ قرار داد آنتونی استوکس گفت که با نامه نگارهای باشگاه بندها...

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

پیشنهاد تیم اتریشی به بشار رسن

یک تیم اتریشی به بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس پیشنهاد بازی داده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news