اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
01 خرداد 1399 01 خرداد 1399
09:11 09:11

معاون پارلمانی رئیس جمهور از نمایندگان مجلس دهم قدردانی کرد

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با انتشار نامه‌ای از همکاری رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دولت تشکر و قدردانی کرد.

قدردانی معاون پارلمانی رییس جمهوری از نمایندگان مجلس دهم

ایرنا نوشت: حسینعلی امیری روز  پنجشنبه به مناسبت پایان مجلس دوره دهم در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رییس دهمین دوره مجلس شورای اسلامی  نوشت: همانگونه که مستحضرید نامه‌ای با امضای ۲۶۵ نفراز نمایندگان شریف مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه از تربیون مجلس قرائت شد که طی آن نمایندگان امضا کننده از فعالیت‌های معاونت پارلمانی ریاست جمهوری در دوره دهم مجلس تقدیر و اینجانب و همکاران را مورد لطف قرار داده‌اند.

وی در ادامه این نامه تاکید کرد: بی تردید موفقیت این معاونت در تسهیل روابط میان مسوولین اجرایی کشور، مجلس و فراهم کردن زمینه تعامل شایسته دو قوه مجریه و مقننه، بدون مدیریت ممتاز و مساعدت و ارشادات جنابعالی، هیات رییسه محترم و همکاری نمایندگان معزز مجلس شورای اسلامی میسر نبوده است.

معاون پارلمانی رییس جمهور در این نامه یادآور شد: برخود لازم می‌دانم در پایان دوره دهم مجلس شورای اسلامی از الطاف جنابعالی، ‌نواب مجلس آقایان مسعود پزشکیان، علی مطهری و عبدالرضا مصری و اعضای محترم هیات رییسه و آحاد نمایندگان گرامی که با مساعدت های بیدریغ خود، سطح مناسبات و همکاری دولت یازدهم و دوازدهم مجلس شورای اسلامی را در جایگاهی شایسته ارتقاء بخشیدند، کمال تشکر و قدرانی خود و همکارانم را ابراز و از پروردگار متعالی برای جنابعالی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی موفقیت و سربلندی بیش از پیش مسالت نمایم.

آخرین جلسه مجلس دهم، چهارشنبه و در آخرین روز اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ برگزار شد و به این ترتیب عمر چهارساله این دوره از مجلس هم به پایان رسید. مجلس یازدهم هفتم خردادماه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

اخبار مرتبط

icon news

اسامی منظم‌ترین نمایندگان مجلس دهم

هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای اسامی منظم‌ترین نمایندگان را اعلام کردند.

ژست گرفتن نماینده ای که به ۶۱ ماه حبس محکوم شد+عکس

محمد عزیزی، نماینده مردم ابهر که به ۶۱ ماه حبس محکوم در آخرین روز مجلس دهم حضور داشت.

لاریجانی : این مجلس بی‌عرضه نبود/ 200 قانون در مجلس دهم تصویب شد / برخی سیاسیون بی انصافی را به نهایت رساندند

علی لاریجانی رئیس مجلس دهم در آخرین روز کاری مجلس گفت: در مجلس دهم قوانین مهمی تصویب ...

علی لاریجانی امروز سخنرانی می‌کند

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز به مناسبت پایان کار مجلس دهم سخنرانی دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news