اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
01 خرداد 1399 01 خرداد 1399
09:29 09:29

اعتراف اسرائیل به حمله سایبری به بندر شهید رجائی

فرمانده کل ارتش رژیم صهیونیستی به نقش این رژیم در حمله سایبری به بندر شهید رجایی ایران اذعان کرده است.

ارتش اسرائیل به حمله سایبری بندر رجائی شهر اعتراف کرد

به گزارش سلام نو و به نقل از خبرآنلاین، «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه سه‌شنبه (به وقت تهران) با تکرار اتهامات بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، تهدید کرد که «ابزارهای نظامی مختلفی» را علیه دشمنان تل‌آویو به کار می‌گیرند.

وبگاه «تایمز اسرائیل» این اظهارات کوخاوی را اذعان تلویحی وی به نقش رژیم صهیونیستی در حمله سایبری اخیر به بندر شهید رجایی دانشته و به نقل از وی نوشت: «ما به استفاده از ابزارهای نظامی متعدد و تکنیک‌های تخصصی مبارزاتی برای صدمه زدن به دشمنان خود ادامه می‌دهیم».

این پایگاه خبری همچنین نوشت، در حالی که اشاره کردن به نقش اسرائیل در حملات علیه ایران و دیگر گروه‌های منطقه‌ای توسط سیاستمداران صهیونیست امری غیرمعمول نیست اما فرماندهان ارتش اسرائیل برای حفظ سیاست ابهام درباره فعالیت‌های نظامی برون‌مرزی، کمتر چنین کاری را انجام می‌دهند.

تایمز اسرائیل در ادامه بخش دیگری از صحبت‌های کوخاوی را به تایید حملات این رژیم به گروه‌های مقاومت در سوریه تعبیر کرده و به نقل از وی نوشت: «ده‌ها حمله‌ای که انجام داده‌ایم، از جمله آنهایی که اخیراً بوده، برتری اطلاعاتی و قدرت تخریب ارتش اسرائیل را نشان داده‌اند».

بر این اساس، فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی همچنین از هدف قرار دادن تاسیسات غیرنظامی در سوریه دفاع کرده و مدعی شد: «وقتی دشمن در محیط‌های شهری مستقر شده، مانعی برای حمله ما نخواهد بود».

روزنامه «واشنگتن‌پست» روز قبل به نقل از یک مقام دولت آمریکا و مقامات رسمی «یک دولت خارجی» مدعی شد که رژیم صهیونیستی علیه تاسیسات «بندر شهید رجایی ایران» حمله سایبری داشته است.

روز گذشته همچنین «نفتالی بنت» وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی با تکرار ادعای آغاز خروج ایران از سوریه، به جانشین خود توصیه کرد که فشار بر ایران را حفظ کند.

اخبار مرتبط

icon news

روحانی قانون مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی را ابلاغ کرد

حسن روحانی قانون «مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه امنیت» را برای اجرا اب...

نتانیاهو ایران را تهدید کرد!

نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهارات بی‌اساسی علیه ایران بیان کرده است.

توضیح ظریف درباره از بین رفتن اسرائیل تا ۲۵سال آینده

محمد جواد ظریف گفت و گویی به مناسبت روز قدس انجام داده و به این سوال که آیا اسرائیل 2...

ظریف: سلاح‌های اتمی رژیم صهیونیستی دنیا را تهدید می‌کند+ فیلم

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در یک گفتگوی تلویزیونی گفت: رژیم صهیونیستی یک معضل جها...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news