اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 10 خرداد 1399
02 خرداد 1399 02 خرداد 1399
22:44 22:44

کریم بهرامی برکنار شد

کریم بهرامی، رئیس هیات فوتبال استان قم که دوران پُرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشت، کارش در این هیات پایان یافت.

به گزارش سلام نو، به نقل از ورزش سه، کریم بهرامی که از آذرماه سال ۹۱ ریاست هیات فوتبال قم را برعهده داشت و طی هفت سال و نیم اخیر با چالش‌های زیادی مواجه بود و دوران پُرحاشیه‌ای پشت سر گذاشت، به پایان کارش در این هیات رسید.

مجمع فوق‌العاده هیات فوتبال قم پیش از ظهر امروز با حضور حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در دانشگاه پردیس فارابی قم برگزار شد و از ۱۴ عضو مجمع، ۱۰ نفر در این جلسه حضور داشتند و تمام حاضرین در جلسه رای به برکناری بهرامی دادند.

اتفاق عجیب در این جلسه، عدم حضور رسول منعم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قم و البته شخص کریم بهرامی بود که نشان از عدم رضایت و مخالفت آنها با برگزاری این مجمع داشت، اما در هر صورت و با تصمیم فدراسیون فوتبال، این جلسه برگزار شد.

در هفت سال و نیم مدیریت بهرامی در هیات فوتبال قم، فوتسال این استان سر و شکل خوبی گرفت و به نسبت ناکامی‌ها، موفقیت‌های خوبی داشت، اما در فوتبال روزهای تلخ زیادی را از جمله سقوط تیم از لیگ برتر تا لیگ دو و در نهایت انحلال آن، تجربه کرد.

گفت‌وگوی بهرامی با عادل فردوسی‌پور در برنامه نود که مربوط به خودرو حاشیه‌ساز او بود، موجب شد تا این رئیس هیات به یکی از چهره‌های شاخص و سوژه‌های هواداران فوتبال تبدیل شود.

گفته می‌شود عباس جهان‌بینی، مدیرعامل سابق باشگاه صبا احتمالا از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان قم و در صورت موافقت فدراسیون فوتبال، به‌عنوان سرپرست هیات فوتبال قم انتخاب می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news