اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 12 خرداد 1399
02 خرداد 1399 02 خرداد 1399
18:46 18:46

هواپیمای سقوط کرده کراچی مسافر ایرانی داشته؟

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درپی سقوط هواپیمای مسافربری در نزدیکی کراچی، توضیحاتی درباره حضور یا نبود مسافر ایرانی در این پرواز داده است.

 گزارشی از حضور مسافر ایرانی در هواپیمای سقوط کرده کراچی نداشتیم

به گزارش سلام نو و به نقل از ایسنا، بعد از ظهر امروز، جمعه دوم خرداد ماه خبری منتشر شد مبنی بر اینکه هواپیمای ایرباس A۳۲۰ که از لاهور به سمت کراچی می آمده کمی پیش از زمان فرود که برای ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه به وقت محلی تعیین شده بود در منطقه باغ جناح در نزدیکی شهر ملیر تاون کراچی سقوط کرده است.

سازمان هواپیمایی کشوری پاکستان اعلام کرد: تخمین زده می‌شود ۹۸ نفر مسافر از جمله ۹۱ نفر در بخش اکونومی و ۷ نفر در بخش بیزینس کلاس در پرواز حضور داشتند و برخی رسانه‌های محلی تعداد کل سرنشینان این هواپیما را ۱۰۷ نفر اعلام کردند البته بر اساس گزارش سازمان هواپیمایی این کشور ارتباط این هواپیما با آن ها یک دقیقه پیش از سقوط قطع شده بود.

رضا جعفرزاده -سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری- درباره سقوط این هواپیما و اینکه آیا مسافر ایرانی در این پرواز حضور داشته است یا خیر؟ این گونه به ایسنا توضیح داد: تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه مسافر ایرانی در این پرواز حضور داشته است به دستمان نرسیده اما بررسی ها ادامه خواهد داشت.

وی افزود: بررسی این سانحه و اینکه متوجه شویم آیا مسافر ایرانی در این پرواز وجود داشته یا خیر به زمان بیشتری نیاز دارد که نتایج دقیق‌تر بررسی‌ها نیز پس از مشخص شدن اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

icon news

بقایای هواپیمای سقوط کرده پاکستان جمع شد+ فیلم

هواپیمای مسافربری خطوط هوایی پاکستان که دیروز سقوط کرده بود از محل حادثه جابه‌جا شده ...

هواپیمای ارتش هند سرنگون شد

یک فروند هواپیمای متعلق به نیروی هوایی هند امروز دوشنبه درحالی سرنگون شد که خلبان آن ...

عمران خان عزادار شد! +عکس

دیروز و در کراچی «نعیم الحق» معاون ویژه عمران خان درگذشت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news