اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 10 خرداد 1399
02 خرداد 1399 02 خرداد 1399
18:35 18:35

چگونه از Reddit استفاده کنیم؟

دوازدهمین وب سایت پر بازدید جهان، Reddit است اما این وبسایت هنوز در بعضی کشورها راه اندازی نشده است. KATIE CHODOSH- مشاور محتوا برای روابط عمومی آژانس روابط عمومی B2B TopLine Comms و TopLine Film- راه اندازی این وبسایت را در کشورها یک فرصت می داند.

علی رغم اینکه یکی از بزرگترین وب سایت های جهان، Reddit است اما در بعضی کشورها جایگاهی پیدا نکرده است. یکی از علل این است که Reddit وبسایتی با محتوای متعدد ویروسی است به نحوی که اگر در حال ایجاد محتوایی ویروسی هستید این وبسایت محل انتشار آن است. با این حال یکی از نقاط قوت این وبسایت این است که مکانی عالی برای تحقیقات بازار و برخی توصیه های صادقانه باشد.

شروع کار با Reddit می تواند دشوار باشد، زیرا محتواهایی به ظاهر بی پایان وجود دارد. در اینجا یک راهنمای مفید برای اولین تجربه شما از استفاده از Reddit معرفی شده است.

● با subreddits آشنا شوید

وقتی برای اولین بار در Reddit ثبت نام می کنید، می خواهید مشترک شدن (Subreddits یا اشتراک) را شروع کنید که کانالهایی اختصاصی برای مباحثی هستند که می توانید پیوندها و تصاویر را ارسال کنید یا یک پست شخصی ایجاد کنید تا درباره هر آنچه دوست دارید بحث کنید یا درمورد موضوعات مورد علاقه تان به دیگران بپیوندید تا همه پست های آن ها را در صفحه اصلیتان مشاهده نمائید. هرکسی که دارای یک حساب کاربری قدیمی است می تواند در هر موضوعی که دوست دارد زیر مجموعه ایجاد کند.

● چگونه یک Subreddit خوب را شناسایی کنیم؟

هنگامی که شما برخی از Subreddits را پیدا کردید، موارد زیر را بررسی کنید:

تعداد اعضا: شما می توانید ببینید که چه تعداد عضو در زیر مجموعه قرار دارند. بسیاری از اعضا نشان می دهند که محتوای ارسال شده مرتبط است، اما زیرمجموعه های کوچکتر می توانند درگیری و تعامل بالاتری داشته باشند.

بررسی کنید آیا این مرکز آمریکایی است؛ باوجود آنکه Reddit یک وب سایت جهانی است، اما برخی از زیرمجموعه ها بسیار مخاطبان آمریکایی دارند، بنابراین بررسی کنید که آیا این محتوا فقط برای مخاطبان آمریکایی است یا خیر.

قوانین: کلیه Subreddits باید از reddiquette reddit تبعیت کنند، اما برخی می توانند (و باید) قوانین خود را نیز اعمال کنند. قوانین سختگیرانه تر باعث می شود موضوعات فرعی مرتبط باشند.

مجری فعال : همه اعضا باید قوانین را رعایت کنند. به روزرسانی های هفتگی / ارسال های مهم معمولاً نشانه یک تیم فعال است.

نکته: پس از ایجاد یک حساب کاربری، اگر از سیستم عامل iOS یا برنامه Apollo استفاده می کنید، برنامه Boost را بارگیری کنید زیرا بسیار بهتر از برنامه رسمی Reddit هستند.

● برخی از بهترین زیر مجموعه ها برای شروع

اگر به فن آوری علاقه مند هستی ، بهترین مکان برای شروع تحقیق / فناوری است. با بیش از 8 میلیون عضو، یک زیر مجموعه واقعاً بزرگ است که به خوبی مدیریت شده و قوانین اجرا می شود. یک پست مهم برای بحث و گفتگوی هفتگی و اشتغال فراوان در پست ها وجود دارد. این مجموعه مخاطبانی آمریکایی دارد؛ اما همانطور که بسیاری از مباحث فناوری جهانی هستند، هنوز هم ارزش پیوستن به آن را دارد.

اگر در بازاریابی کار می کنید ، سهم بسیار خوبی وجود دارد که می توانید از آنها به عنوان منبع استفاده کنید.

جوامع بازاریابی کوچک را با استفاده از r / digital_marketing،r/ DigitalMarketing و r / AskMarketing برای سوالات و بحث در مورد تجارت امتحان کنید. اگر به فیلمبرداری و سینما علاقه دارید، توصیه های آژانس تولید فیلم ما را دوست خواهید داشت. آنها مجموعه ای بزرگ از طرفداران پژوهش و ویراستاران هستند که می توانید از آن ها به عنوان یک منبع مفید برای راهنمایی و مشاوره کمک بگیرید.

همچنین می توانید از R/ MasterReturns برای دسترسی به فیلم ها و تصاویر زیبای حیوانات خانگی و نیز حیات وحش دسترسی پیدا کنید و حتی حیوانات خانگی گمشده را به صاحبان اصلیشان بازگردانید.

برخی از Subreddits های تجاری دیگر نیز وجود دارند که ارزش بررسی دارند. در حیطه های پژوهش و تجارت نکاتی را از صاحبان مشاغل و همچنین داستانهای برتر تجاری در سراسر جهان ارائه می شود. اگر در یک استارتاپ مشغول به کار هستید و می خواهید بخش تحقیق و راه اندازی را دنبال کنید، مکانی برای بحث در مورد مشکلات و راه حل های احتمالی وجود دارد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news