اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
08:11 08:11

رمزگشایی کیهان از کنسرت دو خواننده لس‌آنجلسی در عربستان!

روزنامه کیهان مطلبی درباره ماجرای کنسرت گذاشتن خواننده‌های لس آنجلسی در عربستان و میزان دستمزدشان منتشر کرده است.

اظهارات مجری شبکه سلطنت‌طلب در کیهان

به گزارش خبرآنلاین، کیهان نوشت:یک شبکه سلطنت‌طلب که قبلاً به توجیه جدا کردن بحرین از پیکره ایران به دست رژیم پهلوی پرداخته بود، این‌بار هم به توجیه خیانت چند خواننده مدعی وطن دوستی که در نقش پادوی وهابیون ظاهر شده‌اند، مشغول شد اما ناشیانه اعترافات جالبی کرد!


شهرام همایون در یکی از برنامه‌های خود گفت: «شهرام شب‌پره به من زنگ زد و گفت دوست دارم چیزهایی تو بدانی! پسرخوانده ابی (ابراهیم حامدی دائم‌الخمرکه اخیرا در کنار همسرش به مقدسات هتاکی کرد) مدیر برنامه اجرای برنامه موسیقی در عربستان بود. برای اجرا در عربستان، ابی 250 هزار دلار و من (شب پره) 150 هزار دلار پول گرفتیم. تماشاچی‌ها را که چند نفر بودند، نیز از آمریکا به عربستان بردیم و آنها هم نفری 10 هزار دلار پول گرفتند. برنامه ما 40 - 30 نفر تماشاچی بیشتر نداشت. ما شب را در بیابان گذراندیم و در چادر خوابیدیم. ما شهرهای عربستان را ندیدیم!»


شهرام همایون در واقع قصد داشت از زبان شهرام شب پره خطاب به منتقدان حضور این خوانندگان در عربستان و دم تکان دادن‌های آنان برای وهابیون بگوید: «درست است که این خوانندگان به عربستان رفتند اما چند صد دلار ناقابل پول گیرشان آمده و بدبخت‌ها توی بیابان بوده‌اند و توی چادر شب را به صبح رسانده‌اند و کلی هم به آنها بد گذشته است.»


همایون البته نگفته است که بین ادعای وطن‌دوستی و خوش‌خدمتی برای وهابیون تجزیه‌طلب ضدایرانی و دو دستی گرفتن چند هزار دلار از دشمنان قسم خورده مردم ایران، چه نسبتی وجود دارد؟ خوانندگان وطن‌فروش، باید بدانند که اولا وهابیون نباید هم برای پادوهای خود احترام قائل می‌شدند. خوانندگان وطن‌فروش در نظر وهابی‌های پادوی آمریکا، عروسک‌هایی در خدمت اهداف تبلیغاتی ریاض معنا شده بودند و ارزشی نداشتند و ندارند. دوم اینکه؛ سلطنت‌طلب‌های ورشکسته بدانند که؛ خیانت را نمی‌توان با «ادعای بدگذشتن در سفر» رنگ باطل و فراموشی زد و این‌گونه به شعور مخاطب اهانت کرد!

اخبار مرتبط

icon news

قاتل فریدون فرخزاد پیدا شد!

روزنامه کیهان در مطلبی نوشت: پس از ‌ترور فریدون فرخزاد شومن  فراری به دست سلطنت‌طلبان...

رشیدپور در پاسخ به یادداشت تند روزنامه کیهان چه گفت؟

 رشیدپور در واکنش به یادداشت تند روزنامه کیهان که او را «نابرادر» نامید در پست اینستا...

کنایه کیهان به سینماگرانی که از یک اختلاسگر حمایت کردند

کیهان نوشت: اسامی تعدادی از سینماگرانی که نامه درخواست آزادی یک اختلاسگر را امضا کرده...

انزجار مردم ایران از رفتار زننده خواننده‌های لس‌آنجلسی!

روزنامه کیهان در یادداشتی انتقادی از حضور شماری از خوانندگان لس‌آنجلسی در عربستان سعو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news