اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 07 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
10:40 10:40

بازیگران سریال «نون.خ» در یک سریال جدید

سریال رادیویی «قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی، با درون مایه اجتماعی و طنز با حضور چند تن از بازیگران سریال «نون.خ» از رادیو نمایش پخش می‌شود.

سریال جدید بازیگران «نون.خ» را از امشب بشنوید

از امشب، سوم خرداد ماه، سریال رادیویی «قلب بنفش» با حضور تعدادی از بازیگران سریال تلویزیونی «نون. خ» و هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، مجموعه رادیویی «قلب بنفش» توسط داریوش روحی نوشته شده که به معایب و محاسن فضای مجازی می‌پردازد. داستان این نمایش از آنجا آغاز می‌شود که در سالگرد ازدواج در خانواده‌ای ایرانی، مادر خانواده گوشی هوشمند هدیه می‌گیرد واین هدیه سر آغاز فاصله میان اعضای خانواده و دور شدن آن‌ها به واسطه حضور بیش از اندازه در فضای مجازی می شود.

«قلب بنفش» به کارگردانی میرطاهر مظلومی، سریالی رادیویی با درون مایه اجتماعی و طنز است که در ۵ قسمت با حضور چند تن از بازیگران سریال «نون.خ» و هنرمندان رادیو در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. همچنین برای نخستین بار در رادیو نمایش ناهید میرکاشی به‌عنوان شاعر، اشعاری را در ارتباط با داستان نمایش سروده که در فواصل نمایش با صدای او پخش می شود.

در این مجموعه رادیویی هنرمندانی چون علی‌اصغر دریایی، کرامت رودساز، حمید یزدانی، عباس توفیقی، فریدون محرابی، مسعود زنوزی‌راد، سیروس سپهری، یوسف کرمی، مهرخ افضلی، فریبا طاهری، ندا قاسمی، مونا صفی، نگین خواجه‌نصیر، آتنا مهیاری، شهرزاد دانه کار و شیما جان قربان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین فرشاد آذرنیا تهیه‌کنندگی، مهدی طهماسبی گویندگی، نازنین حسن پور افکتوری و مجید آینه صدابرداری این سریال رادیویی را بر عهده دارند.

«قلب بنفش» از امشب سوم خردادماه ساعت ۱۹ از رادیو نمایش پخش می‌شود و از روز دوشنبه ساعت ۱۹:۳۰ به روی آنتن  این شبکه رادیویی می‌رود.

اخبار مرتبط

icon news

سید علی صالحی: بازیگری در ایران شغل محسوب نمی شود

در مملکت ما بازیگری شغل نیست، چون صنف مشخصی نداریم، شما در نظر بگیرید که وقتی کشور در...

دلیل واقعی سانسور تقلید از بهروز وثوقی در سریال نون خ +فیلم

مهدی فرجی تهیه کننده سریال نون خ توضیحاتی درباره سانسور قسمت هایی از این سریال داد.

ماجرای پخش ترانه ناصر رزازی در نون خ +فیلم

تهیه کننده سریال نون خ می گوید آنها ترانه باران ناصر رزازی را ندانسته و بر اثر یک اشت...

از کماندوی ارتش تا بازیگری با عمو کاووس سریال "نون خ"

ماشاالله ورویایی بازیگر نقش عمو کاووس سریال «نون.خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news