اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 12 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
11:25 11:25

چالوس امروز یک طرفه می‌شود

سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد از تهران به سمت چالوس از ساعت 16 امروز یکطرفه خواهد شد.

جاده چالوس از ساعت ۱۶یک طرفه می‌شود

فارس نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت:‌از ساعت ۱۶ امروز تردد از سمت تهران به سمت چالوس به خصوص در محدوده شهرستانک یکطرفه خواهد شد.

سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت:‌در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های قزوین- کرج و کرج- قزوین نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده است.

وی گفت:سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: ماموران پلیس راه برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد هموطنان با توجه به عید فطر و تعطیلات روزهای آتی در آماده باش کامل هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درباره چگونگی مدیریت بار سفر در محورها با توجه به احتمال افزایش ترددهای جاده ای بعد از اذان ظهر اعلام کرد: با توجه به آنکه تعدادی از هموطنان بعد از اذان ظهر سفر خود را آغاز می‌کنند محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در برخی محورها به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد؛‌در همین راستا از ساعت ۱۶ امروز تردد از تهران به سمت چالوس یکطرفه خواهد شد؛ این محدودیت ترافیکی به خصوص در محدوده شهرستانک تا چالوس اعمال خواهد شد.

اخبار مرتبط

icon news

برنامه یکطرفه شدن چالوس و هراز

نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: عصر امروز تردد در دو محور چالوس و ...

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های شمالی کشور

مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در جاده هراز خبر داد و اعلام کرد: در باقی جا...

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور/ترافیک سنگین در چالوس و هراز

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، آخرین وضعیت ترافی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news