اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 12 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
11:30 11:30

کشفی جدید از خودروهای احتکاری در تهران

سرهنگ نادر مرادی معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، از کشف ۲ پارکینگ دیگر احتکار خودرو در تهران خبر داد و گفت: در یک پارکینگ در محدوده یافت آباد، ۶۱ دستگاه خودرو بدون پلاک کشف شد.

کشف ۲ پارکینگ دیگر احتکار خودرو در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از کشف ۷۱ دستگاه خودروی احتکار شده از دو انبار در دو نقطه از پایتخت خبر داد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: در راستای تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مورد برخورد با احتکار و مخلان بازار خودرو، روزگذشته ماموران پلیس اماکن تهران بزرگ از احتکار خودرو در دو انبار باخبر شده و بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد:‌در همین راستا نیز با توجه به فوریت موضوع بلافاصله هماهنگی قضایی انجام شده و در عملیات نخست ماموران با حضور در یک پارکینگ در محدوده یافت آباد، ۶۱ دستگاه خودرو سواری تولید داخل را که همگی فاقد پلاک بودند، کشف و ضبط کردند.

به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در میان خودروهای کشف شده بیشترین خودروها مربوط به تیبا، پژو۲۰۶، رانا و دنا بود و هیچ کدام نیز پلاک نداشتند.

مرادی با اشاره به عملیات دوم نیز گفت:‌این عملیات در پارکینگی در محدوده خیابان بهار جنوبی انجام شد و در جریان آن ۱۰ دستگاه خودروی خارجی فاقد پلاک شامل سواری جک، هایما و مزدا ۳ کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در این دو عملیات دو نفر تاکنون دستگیر شده‌اند، به ایسنا گفت:‌ با هماهنگی مقام قضایی دو پارکینگ پلمب شده و خودروها نیز توقیف شدند. همچنین ارزش ریالی خودروها نیز بالغ بر  ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

مرادی درباره اینکه با توجه به ممنوعیت خروج خودروی بدون پلاک از کارخانه چطور این خودروها از کارخانه خارج شده‌اند، تصریح کرد: این موضوع در دست بررسی است و رسیدگی به این موضوع همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

icon news

کشف خودروهای صفر کیلومتر در ایلام

 سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان، از کشف 9 میلیاردی خودرو‌های احتکا...

زمان اجرای طرح ترافیک در تهران مشخص شد

مجید فراهانی، عضو شورای شهر تهران گفت: با هماهنگی ستاد ملی مقابله با کرونا، طرح ترافی...

خبر خوش کرونایی در تهران از زبان آقای استاندار

انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: چون در ارائه پروتکل‌های درمانی، پزشکی و پی...

کشف ۳۵۰ میلیارد تومانی خودرو در تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از کشف ۱۷۷ دستگاه خودروی جدید در طرح مبارزه با احتکار خود...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news