اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 10 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
13:20 13:20

با این کد دستوری فطریه پرداخت کنید

سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران، روش های پرداخت فطریه در استان تهران را تشریح کرد و از پرداخت فطریه به صورت الکترونیکی خبر داد.

تهرانی‌ها از این روش‌ها فطریه خود را پرداخت کنند

فارس نوشت: مدیر کل کمیته امداد استان تهران از استقرار بیش از ۱۰۰۰ پایگاه در میادین اصلی شهر برای دریافت فطریه خبر داد و گفت: پرداخت فطریه به صورت الکترونیکی نیز امکان پذیر است.

سید ابوالفضل پرپنچی با تشریح روش های پرداخت فطریه در استان، بیان کرد: مردم نیکوکار می توانند با استفاده از روش های الکترونیکی ازجمله شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵-۰۲۱ درج عدد ۱۵، شماره گیری کد دستوری #۵*۰۲۱*۸۸۷۷* زکات فطره خود را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر استقرار پایگاه در میادین اصلی شهرها و معرفی روش های الکترونیکی ، ۱۰۰ هزار پاکت نیز از طریق ادارات کمیته امداد بین مردم توزیع شده تا فطریه خود را داخل این پاکت ها بگذارند و به این ادارات تحویل دهند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران خاطر نشان کرد: امسال و با توجه به شیوع بیماری کرونا پایگاه های فیزیکی در محل های برگزاری نماز عید فطر با استفاده از دستگاه های کارت خوان فطریه مردم نیکوکار استان را دریافت می کنند.

پرپنچی به پایگاه‌های دریافت فطریه اشاره و بیان کرد: دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، خیریه‌های مجاز، آسایشگاه کهریزک، میادین اصلی شهرها از پایگاه‌های دریافت فطریه در استان تهران هستند.

وی با تاکید بر این که فطریه های جمع آوری شده در کمترین زمان به حساب سرپرست خانوارهای تحت حمایت واریز می شود، یادآورشد: مردم نیکوکار استان تهران در سال گذشته بیش از ۷.۵ میلیارد تومان زکات فطره پرداخت کردند.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام دفتر مقام معظم رهبری مبلغ زکات فطره برای سال ۱۳۹۹ شمسی مطابق با سال ۱۴۴۱ قمری، بر مبنای قیمت گندم، ۱۰ هزار تومان است.

اخبار مرتبط

icon news

هشدارهای پلیسی درباره پرداخت فطریه

سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رییس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: اگر می خواهید از طریق درگاه ب...

پرداخت فطریه به صورت الکترونیکی امکان پذیر است

امکان پرداخت فطریه به صورت  الکترونیکی در راستای رعایت فاصله گذاری اجتماعی فراهم شد.

بسته‌های حمایتی در روزهای کرونایی

کمیته امداد در این روزهای کرونایی با تهیه بسته‌های حمایتی در تلاش برای بر طرف کردن بخ...

میزان بودجه تهران در سال 99

نعمت‌الله ترکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: بودجه سال 99 استان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news