اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
17:04 17:04

روش های مفید برای  افزودن جذابیت بیشتر به خانه

موارد بسیاری وجود دارند که می توانید به خانه خود اضافه کنید. می توان دکور را بهترجلوه داد یا  وسایل سرگرم کننده اضافه کرد. یکی از راه های کم هزینه تر در عین حال توصیه شده برای بهبود دکوراسیون خانه، افزایش سطح جذابیت است. این ممکن است یک مفهوم مبهم باشد، اما می دانید چه چیزی باعث می شود درب ورودی خانه جذاب تر باشد؟ در این جا به چند روش مفید برای زیباتر کردن خانه تان اشاره شده است.

اتاق نشیمن خانوادگی یا اجتماعی

یک خانه باید سرشار از عشق و گرما باشد و بهترین راه برای انجام این کار پر کردن فضا توسط افراد گرم و دوست داشتنی است. یک اتاق نشیمن خانوادگی یا اجتماعی فضایی است  که به شما، دوستان و خانواده تان اجازه می دهد شب های شاد زیادی را در کنار هم بگذرانید. انتخاب فضا برای اتاق نشیمن اجتماعی آسان به نظر می رسد، اما از آنچه فکر می کنید چالش برانگیزتراست. نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که طراحی صندلی ها را صحیح در نظربگیرید. نباید فقط به تلویزیون توجه کرد. که منجر به گفتگو نمی شود. شما همچنین باید مکان میز نهار خوری خود را برای مهمانی با عزیزانتان آماده کنید.

انتخاب اثاثیه و دکوراسیون با فرهنگ های مختلف

بسیاری از افراد خانه های زیبایی دارند، اما تقریبا سبک همه آن ها یکسان است. دلیل آن این است که مردم  معمولاً خرید دکوراسیون خود را از فروشگاه های محلی خود انجام می دهند. شما می توانید خانه خود را با اضافه کردن وسایل زیبا فرهنگی از سراسر جهان، متفاوت و جذاب کنید.

اتاق مطالعه

با کمی وقت و تلاش می توانید مکان مطالعه خاص خود را داشته باشید . اتاق  مطالعه را با کتاب و اشیاء ادبی یا علمی پر کنید، در این صورت اتاق مطالعه آرامش بخشی خواهید داشت که به زودی به مکان مورد علاقه شما در خانه تبدیل می شود.

استفاده از علایق شخصی

ممکن است دکوراسیون خانه خود را طوری انتخاب کنید که مانند سالن های نمایش به نظر برسد، اما خانه نباید مانند یک نمایشگاه به نظر برسد. مطمئن باشید که وسایل و اثاثیه خود را بر اساس علایق شخصی انتخاب می کنید. می توانید این کار را با پر کردن دیوارها ازعکس های دوستان و خانواده و همچنین یادداشت هایی از سفرهای خود انجام دهید. در این صورت وقتی که افراد در خانه شما قدم می زنند، احساس می کنند که این خانه سرشار از عشق است.

اخبار مرتبط

icon news

نحوه شستشو و نگهداری لباس های پنبه ای، پشمی و الیاف مصنوعی

همانطور که می دانید پنبه یکی از محبوب ترین الیاف برای تولید پارچه در جهان است. بافت ط...

چگونه اتو رسوب گرفته را تمیز کنیم؟

اتو کردن، گاهی اوقات ما هر روز این کار را انجام می دهیم. چه هر روز اتو کنید و چه به ص...

چگونه خانه ای آرام بخش داشته باشید؟

خانه شما یک مکان خاص است و احتمالاً ارزش زیادی برایتان دارد. شاید در حال حاضر از فضای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news