اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 05 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
14:20 14:20

اعلام زمان بازگشایی اماکن مذهبی تهران

عیسی فرهادی اعلام کرد اماکن مذهبی بعد از عید فطر در تهران با تدابیر بهداشتی بازگشایی خواهند شد.

بازگشایی اماکن مذهبی تهران  بعد از عید فطر

به گزارش سلام نو، ایسنا نوشت: معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر درموضوع بازگشایی اماکن مذهبی گفت: اماکن و صحن حرم ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از بعد از عید فطر گشایش می یابد.

عیسی فرهادی گفت: از 10 خرداد ماه ساعات کاری کارمندان اداری از ساعت 7 و30 دقیقه صبح تا 14 و 30 دقیقه بعد از ظهر با حضور همه کارمندان در ادارات البته با رعایت کامل نکات و اصول بهداشتی خواهد بود.


وی تاکید کرد: روز جهانی قدس امسال گرچه با توجه به وجود بیماری کرونا در کشور  و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مردم، امکان برگزاری حضوری این مراسم در دفاع از حقوق مردم فلسطین مهیا نبود، اما آنچه که اهمیت دارد، روز قدس یک روز بین المللی اسلامی و روز بزرگ و مهمی است که ملت ایران و دیگر ملت های مسلمان، حرف حقی را که استکبار حداقل شصت سال برای خاموش کردن آن سرمایه گذاری کرده بود، فریاد می کنند.


بر اساس گزارش روابط عمومی فرمانداری تهران، عیسی فرهادی با توجه به تعطیلات عید سعید فطر و افزایش سفرهای بین شهری از مردم خواست تا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند تا ان شاءالله بتوانیم این ویروس را شکست دهیم.

اخبار مرتبط

icon news

توصیه فرماندار تهران به داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری

عیسی فرهادی فرماندار تهران اعلام کرد: داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان از ف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news