اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
14:40 14:40

پوچتینو: فکر می‌کردم من جای مورینیو را بگیرم !

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام در تازه‌ترین مصاحبه‌اش گفت از اینکه ژوزه مورینیو به عنوان جانشین او در این تیم تعیین شده بسیار خوشحال است.

به گزارش سلام نو، به نقل از ورزش سه، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام می‌گوید بعد از اخراج از این تیم از اینکه فهمیده مربی‌ای مثل ژوزه مورینیو به جای او هدایت اسپرز را بدست گرفته خوشحال شده است. پوچتینو البته به شوخی می‌گوید همیشه فکر می‌کرده یک روز در تیمی جانشین مورینیو خواهد شد نه اینکه برعکس، مورینیو جانشین او شود.

پوچتینو با اشاره به دوستی‌اش با مورینیو از زمانی که او سرمربی اسپانیول بوده و مورینیو سرمربی رئال مادرید گفت:" یک بار که شایع شده بود من قرار است سرمربی رئال شوم در یک مصاحبه گفتم بچه‌هایم با پیژامه اسپانیول می‌خوابند، چطور به تغییر تیم فکر کنم؟ بعد یک بسته از مورینیو دریافت کردم که دو دست لباس رئال را فرستاده بود و نوشته بود این هم برای بچه‌هایت که از این به بعد بپوشند! ما از همان زمان رابطه خیلی خوبی داشتیم و من وقتی دیدم مورینیو جانشینم در تاتنهام شده خوشحال شدم".

سرمربی آرژانتینی در ادامه گفت:" من همیشه فکر می‌کردم یک روز این من هستم که جانشین مورینیو می‌شوم. زمانی که ژوزه در رئال بود یک روز به او گفتم شاید یک روز بتوانم جایت را در رئال بگیرم. ولی حالا ببینید دست تقدیر چه کرده. او آمده و جای من را در تاتنهام گرفته. باورکردنی نیست، مگر نه؟".

اخبار مرتبط

icon news

علاقه پوچتینو برای هدایت تاتنهام

مائوریستیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام در گفتگویی اعلام کرد دوست دارد یک بار دیگر هد...

کمک مورینیو به خانواده‌های نیازمند+عکس

باشگاه تاتنهام با انتشار عکسی اعلام کرد ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی تاتنهام در این ر...

تیپ خاص مورینیو در ورزشگاه جدید تاتنهام+ عکس

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام با اظهار دلتنگی برای فوتبال خواستار برگزاری مجدد فصل 2019...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news