اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
15:20 15:20

زمان واریز پول حاصل از فروش سهام عدالت اعلام شد

وزارت امور اقتصادی و دارایی به تازگی اعلام کرد که دارندگان سهام عدالت می توانند 30 درصد از سهام خود را از 6 خرداد ماه در شبکه بانکی بفروشند.

زمان واریز وجه حاصل از فروش سهام عدالت

باتوجه به اینکه مشمولان سهام عدالت می‌توانند از سه‌شنبه ۳۰ درصد از سهام خود را در بانک‌ها بفروشند، معاون وزیر اقتصاد ضمن برشمردن دلیل حضور بانک‌ها در فروش سهام عدالت، زمان واریز وجه حاصل از فروش سهام عدالت به حساب متقاضیان را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، وزارت امور اقتصادی و دارایی به تازگی اعلام کرد که دارندگان سهام عدالت که قصد فروش آن‌ را دارند، می‌توانند از سه‌شنبه ۶ خرداد ماه با مراجعه به بانکی که قبلا در آن حساب بانکی داشته و شماره شبای آن حساب را به سازمان خصوصی سازی معرفی کردند، معادل ۳۰ درصد از سهام خود را بفروشند.

حال معاون امور بانکی و بیمه این وزارتخانه درباره علت ورود بانک‌ها برای فروش سهام عدالت، اظهار کرد: یکی از دلایلی که برای فروش سهام عدالت از خدمات بانک‌ها استفاده می‌شود، این است که بانک‌ها بتوانند تقاضاهای مردم را برای فروش تجمیع کنند و در شرایط مناسب در بازار سرمایه عرضه کنند.

وی افزود: اگر قیمت سهام رو به پایین باشد، قطعا بانک باتوجه به اینکه منافع دارندگان سهام عدالت اصل است با شرایط خاص عرضه می‌کند.

به گفته معاون وزیر اقتصاد به محض فروش، روز بعد بر اساس تمهیدات اندیشیده شده وجه آن از طریق بانک‌ها به حساب متقاضیان واریز خواهد شد.

اخبار مرتبط

icon news

چه کسانی می توانند سهام عدالت خود را از طریق بانک بفروشند؟

وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تنها افرادی که روش مستقیم را ب...

اگر نیاز ندارید، سهام عدالت را نفروشید/ باقیمانده سهام عدالت کی آزاد می شود؟

حسین فهیمی سخنگوی آزادسازی سهام عدالت، از آزادسازی باقیمانده سهام عدالت تا یک سال آین...

این گروه برای فروش سهام عدالت به بانک نروند

حسین فهیمی، سخنگوی ستاد راهبری سهام عدالت گفت: افرادی که کد بورسی دارند برای فروش سها...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news