اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
15:55 15:55

تردد مسافران در استان گیلان بسیار نگران کننده است

سید حسین موسوی، نماینده گیلان در شورای عالی استان‌ها گفت: ترددها به استان در آستانه عید فطر و از چهارشنبه هفته گذشته بسیار بیشتر شده است و هیچ نظارتی صورت نمی گیرد.

هشدار نسبت به تردد مسافران به استان گیلان / مردم فاصله اجتماعی را همچنان رعایت کنند

نماینده گیلان در شورای عالی استان‌ها نسبت به تردد مسافران در این روزها به این استان هشدار داد و گفت: متاسفانه نه مردم استان فاصله اجتماعی را رعایت می کنند و نه نظارتی از سوی مسئولان در این باره انجام می شود.

به گزارش سلام نو، سید حسین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: متاسفانه در بحث ترددهای مسافران به استان گیلان هیچ گونه نظارتی انجام نمی شود  در تعطیلات عید نوروز باز کنترل بیشتری صورت گرفت اما دوباره این موضوع به فراموشی سپرده شد.

وی ادامه داد: با توجه به تعطیلات عید فطر مسافران بسیاری آن هم بدون نظارت به گیلان سفر کردند که  بسیار نگران کننده است زیرا   ممکن است بسیاری از این گردشگران ناقل بیماری باشند و مردم را آلوده کنند.

نماینده گیلان در شورای عالی استان‌ها عنوان کرد: از چهارشنبه گذشته ترددها به این استان بسیار زیاد شده که احتمالا تا پایان هفته هم ادامه خواهد داشت.

موسوی اضافه کرد: از همه بدتر اینکه تمامی اصناف در سطح استان به جز بازارهای هفتگی ،قهوه‌خانه و قلیان سراها باز هستند. اگرچه مساجد، تالارهای عروسی ، ویلاها و مهمانسراها همچنان تعطیل هستند ولی متاسفانه مردم به دلایل مختلف از جمله خستگی در خانه ماندن اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نمی کنند به شکلی که انگار دوره این بیماری به پایان رسیده است.

وی اضافه کرد: مسئولان حوزه بهداشت و کادر درمانی استان گیلان در این مدت 3 ماهه بسیار فداکاری و از خودگذشتگی کردند و تعدادی از کادر درمان مان به شهادت رسیدند. امیدوارم مردم استان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی باعث زحمات بیشتر این عزیزان نشوند.

اخبار مرتبط

icon news

چرا آمار مرگ با کرونا کم شده است؟

ظهر روز گذشته کمترین آمار مرگ با کرونا از بیستم اسفند سال گذشته ثبت شد و از پانزدهم ف...

1787 مورد جدید ابتلا به کرونا شناسایی شد/57 نفر دیگر جان باختند

دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، آخرین آمار مبتلایان به کرونا در 24 ساعت گذشت...

از افزایش مسافران گیلانی نگرانیم/مسافران اصول بهداشتی را رعایت نمی کنند

محمود قاسم‌نژاد درویشی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: تعداد مسافر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news