اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 خرداد 1399
03 خرداد 1399 03 خرداد 1399
17:38 17:38

واکنش انگلیس به سخنان رهبر انقلاب در روز قدس

 وزیرخارجه انگلیس به سخنان مقام معظم رهبری به مناسب روز قدس واکنش نشان داد.

واکنش وزیر خارجه انگلیس به سخنان مقام معظم رهبری

به گزارش سلام نو به نقل از مهر، در حالی که سخنان مقام معظم رهبری در روز قدس با استقبال و بازتاب جهانی روبرو شده است، حال «دومینیک راب»، وزیرخارجه انگلیس به سخنان ایشان واکنش نشان داد.

این مقام انگلیسی که کشورش طی سال‌ها و دهه‌های گذشته بیشترین حمایت را از اشغالگری رژیم صهیونیستی و ظلم علیه مردم فلسطین داشته است، حال در واکنش به سخنان رهبر معظم انقلاب در حساب توئیتری خود مدعی شده است: دلیلی برای اظهارات ضدیهودی رهبر ایران وجود ندارد. اسرائیل حقی غیر قابل انکار را برای داشتن صلح و ثبات دارد و انکار این به همه مردم منطقه آسیب می‌زند.

این ادعای وزیر خارجه انگلیس در حالی عنوان شده که سخنان و اظهارات رهبر معظم انقلاب خطاب به رژیم صهیونیستی و اشغالگران قدس صورت گرفته است.

براین اساس به نظر می‌رسد که وزیرخارجه انگلیس با طرح ادعاهایی مضحک در تلاش برای ایجاد تفرقه و نفاق است، اگرچه این اقدامات تا کنون با شکست روبرو شده و از جمله همزمان با روز قدس نیز انجمن کلیمیان تهران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: رژیم اشغالگر صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است و ائتلاف‌های ظاهری احزاب آن تلاشی عبث بر جلوگیری از این اضمحلال است. این اطلاعیه که با امضای «همایون سامه یح»، رئیس این انجمن رسیده، اعلام کرده: در آستانه روز جهانی قدس، جامعه کلیمی ایران همچون سال‌های گذشته با اعلام انزجار از اعمال ظالمانه افرادی که به هیچ دینی و آئینی پایبند نیستند، کلام راستین امام راحل مبنی بر اینکه حساب جامعه یهود از صهیونیسم جداست، را یک بار دیگر به گوش همه جهانیان یادآور خواهند شد.

اخبار مرتبط

icon news

بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب در رسانه‌های هند

روزنامه‌ها و رسانه‌های هند بیانات مقام معظم رهبری در روز جهانی قدس را به صورت گسترده ...

قیس الخزعلی: روز قدس در وجدان ملت های مسلمان است

دبیر کل گروه مقاومت عصائب اهل الحق  به مناسبت روزجهانی قدس در نشست بین المللی سخنانی ...

وعده سیدحسن نصرالله برای تحقق خواسته های شهید سلیمانی + فیلم

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: بیعت می کنیم که خواسته ها و آرزوهای فرمانده بزرگ سردار حاج...

سید حسن نصرالله به مناسبت روز قدس سخنرانی می‌کند

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان سخنرانی به مناسبت روزجهانی قدس خواهد داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news