اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 25 تیر 1399
05 خرداد 1399 05 خرداد 1399
14:23 14:23

آخرین حضور صدیقه کیانفر در سینما

آخرین حضور صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینمای ایران مربوط به بازی در فیلم «پیشی میشی» به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی محمد احمدی می باشد.

آخرین حضور صدیقه کیانفر در کدام فیلم بود؟

سازندگان فیلم سینمایی «پیشی میشی» که آخرین حضورمرحوم صدیقه کیانفر به‌عنوان بازیگر در این اثر هنری محسوب می‌شد، با انتشار متنی درگذشت این هنرمند پیشکسوت را تسلیت گفتند.

به گزارش سلام نو ، به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «پیشی میشی »، آخرین حضور مرحوم صدیقه کیانفر در فیلم سینمایی «پیش میشی » بود که سازندگان این فیلم با انتشار پیامی درگذشت وی را تسلیت گفتند

در متن پیام تسلیت احمد احمدی تهیه‌کننده فیلم آمده است: «صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون سال گذشته در فیلم سینمایی پیشی میشی ایفای نقش کرد و افسوس که این حضور به عنوان آخرین حضور سینمایی او ثبت شد. حضور گرم او در این فیلم. برای ما خاطرات خوبی را به دنبال داشت و یاد او همیشه با ما خواهد بود و هیچ کسی نمی‌تواند جای او را در هنر ایران پر کند درگذشت صدیقه کیانفر را به خانواده وی و علاقه‌مندان هنر تسلیت می‌گوئیم.»

پیشی میشی عنوان تازه‌ترین ساخته کمدی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی است که قرار بود نوروز امسال در سینماهای سراسر کشور به نمایش دربیاید که به دلیل کرونا از اکران باز ماند .

پیشی میشی قرار است پس از بازگشایی سینماهای سراسر کشور به نمایش عمومی دربیاید.

رضا شفیعی جم، بهاره رهنما، ارژنگ امیرفضلی، علی کاظمی، ساعد هدایتی، محمد شیری، قباد شاپوری، احمد یاوری شاد، سپهر سهرابی، مهدی حدادی و با حضور نفیسه روشن، یوسف صیادی، صدیقه کیانفر، عباس محبوب از بازیگران پیشی میشی و طاها و ماهان عابدی دو بازیگر کودک فیلم هستند.

اخبار مرتبط

icon news

گرم شدن گیشه سینماها با اکران سه فیلم جدید

از هفته آینده سه فیلم «زن‌ها فرشته‌اند ۲» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی محمد...

یادبود خاص صدیقه کیانفر+عکس

صدیقه کیانفر، هنرمند پیشکسوت رادیو و تلویزیون به تازگی درگذشته. حالا هنرمندان رادیو ن...

تشییع پیکر صدیقه کیانفر به خانه ابدی + عکس

صبح امروز مراسم تشییع صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در قطعه هنرمندان ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news