اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
06 خرداد 1399 06 خرداد 1399
11:50 11:50

لغو وضعیت اضطراری در ژاپن

طبق اعلام تلویزیون دولتی ژاپن، دولت این کشور با سنجش میزان ابتلا و ریسک شیوع بیماری در هر منطقه از کشور، فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی را به طور مرحله‌ای از سر خواهد گرفت.

از سرگیری فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در ژاپن

به گزارش سلام نو، به نقل از ایرنا، تلویزیون دولتی ژاپن اعلام کرد در پی لغو وضعیت اضطراری در سراسر ژاپن، این کشور قصد دارد تا فعالیت های اجتماعی و اقتصادی خود را به طور مرحله ای از سر بگیرد.

"ان. اچ. کی" روز سه شنبه عنوان کرد دولت قصد دارد در حالی که میزان ابتلا و ریسک شیوع بیماری در هر منطقه از کشور را ارزیابی می کند، محدودیت ها را در بازه های حدوداً سه هفته ای کاهش دهد.

به کنسرت ها و نمایشگاه ها، با اعمال محدودیت بر تعداد شرکت کنندگان، اجازه برگزاری داده خواهد شد این محدودیت ها به گفته دولت طی چند مرحله برداشته خواهد شد.

ورزش های حرفه ای از جمله بازی های فوتبال «جی لیگ»  می توانند از روز ۱۹ ژوئن/ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹/ البته ابتدا در استادیوم های خالی شروع به کار کنند شمار تماشاچیان به تدریج افزایش خواهد یافت.

دولت همچنین قصد دارد از روز اول اوت /۱۱ مرداد ۱۳۹۹ / به رویدادهای ورزشی با هر اندازه ای اجازه برگزاری دهد به شرط آن که تعداد جمعیت تماشاگران کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت محل برگزاری باشد.

از مکان های اجرای زنده موسیقی و اماکن تفریحی زندگی شبانه هم خواسته شده تا کماکان بسته باقی بمانند تا کارشناسان روش های جلوگیری از ابتلا در این مکان ها را بررسی کنند به احتمال به این مکانها اجازه داده خواهد شد تا از روز ۱۹ ژوئن کار خود را از سر بگیرند.

وضعیت اضطراری در توکیو پایتخت و منطقه هوکایدو از روز گذشته /دوشنبه/ لغو شد همزمان گزارش شده است شمار مبتلایان به کرونا در پایتخت و دیگر مناطق ژاپن رو به کاهش است و وضعیت سامانه های بهداشتی کشور بهبود یافته است.

اخبار مرتبط

icon news

درگذشت نماینده پارلمان عراق بر اثر ابتلا به کرونا

غیداء کمبش، نماینده پارلمان عراق بر اثر ابتلا به کووید_19 درگذشت.

رئیس جمهور بولیوی کرونا گرفت

جینین آنی‌یس، رئیس جمهور بولیوی اعلام کرد به کرونا مبتلا شده است.

دعوت جمهوری آذربایجان از پزشکان خارجی برای مقابله با کرونا

هیات دولت جمهوری آذربایجان برای مقابله با ویروس کرونا از گروه‌های پزشکی روسی و ترک بر...

چطور جلسه انتخاباتی ترامپ باعث گسترش کرونا شد؟

مقامات اوکلاهاما گزارش دادند که گردهمایی انتخاباتی ترامپ باعث جهش آمار مبتلایان به کر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news