اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 20 تیر 1399
07 خرداد 1399 07 خرداد 1399
09:55 09:55

حواشی مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم / سیدحسن خمینی و رئیسی در یک قاب / زاکانی لابی را شروع کرد

مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم که امروز برگزار شد با حواشی همراه بود، از جمله ثبت تصویری از رئیسی و سیدحسن خمینی در کنار هم.

تصویری از ۲ رقیب سرسخت ریاست مجلس/زاکانی بدون توجه به کرونا لابی می‌کند /سیدحسن خمینی و رئیسی در یک قاب /حواشی مراسم افتتاحیه مجلس یازدهم

به گزارش خبرآنلاین، مجلس یازدهم امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری و همچنین ۲۶۸ نفر از نمایندگان افتتاح شد. در این مراسم پس از تلاوت آیات ۳۵ تا ۴۲ سوره مبارکه شورا، سیدرضا تقوی به عنوان رئیس سنی مجلس سخنرانی کرد و پیام مهم مقام معظم رهبری خطاب مجلس یازدهم قرائت شد.

در این مراسم یکی از قاریان اهل سنت، تلاوت آیاتی از کلام الله مجید را برعهده داشت که این موضوع نشان از وحدت دینی در نظام جمهوری اسلامی و مشخصا پارلمان دارد.

در تصاویر ثبت شده از صحن علنی مجلس یازدهم، تصویری از حجت الاسلام رئیسی و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در یک قاب به ثبت رسیده است.

مصطفی میرسلیم و محمدباقر قالیباف نیز که هردو نامزد ریاست مجلس به فاصله ای نزدیک و در دو ردیف جداگانه در مجلس مستقر شده اند.

علیرضا زاکانی، نماینده مردم قم در مجلس از اولین جلسه لابی هایش را فعال کرده و بی توجه به پروتکل های بهداشتی ضدکرونایی با نمایندگان دست می دهد و درحال گفتگو است.

مسعود پزشکیان از چهره های شاخص اصلاح طلب مجلس یازدهم با فاصله از دیگر نمایندگان در صندلی اش مستقر شده است. تاجگردون دیگر چهره شاخص اصلاح طلب هم در ردیف آخر مستقر است.

اخبار مرتبط

icon news

رییس قوه قضاییه: منابع کشور نباید در اختیار افراد بی صلاحیت قرار بگیرد

سید ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه  اظهار کرد: نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلا...

رییس قوه قضاییه دستور شناسایی عوامل بروز حادثه انفجار سینااطهر را صادر کرد

آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه حادثه تلخ انفجار مرکز درمانی در تهران را تسلیت گفت.

رییسی: مبارزه با فساد پیگیری و دنبال می‌شود

 رییس قوه قضاییه گفت: همه بخش‌های قوه قضائیه باید در تحول نقش آفرینی کنند.

رییسی هفته آینده گفت‌وگوی تلویزیونی دارد

معاون اول قوه قضاییه اعلام کرد شنبه هفته آینده رییس قوه قضاییه گفت‌وگوی تلویزیونی خوا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news