اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
08 خرداد 1399 08 خرداد 1399
09:45 09:45

پسر 20 ساله زنجانی مادرش را کشت

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: جوان ۲۰ ساله با ضربات چاقو و جسم سخت در پی اختلافات خانوادگی مادرش را کشت.

مادرکُشی فجیع در زنجان

به گزارش سلام نو، ایرنا نوشت: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مسائل و اختلافات فردی پیش آمده بین مادر و فرزند پسر در زنجان به قتل منجر شد.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، روز پنجشنبه افزود: در این حادثه تلخ و خونین که سه‌شنبه شب در آپارتمانی واقع در شهرک شهید رجایی شهر زنجان و هنگام دیدار مادر و فرزند اتفاق افتاد، جوان ۲۰ ساله در اقدامی نسنجیده، با ضربات چاقو و جسم سخت، جان مادر را گرفت.

وی اظهار داشت: این جوان در تحقیقات و بازجویی های فنی و تخصصی پلیس آگاهی زنجان معترف شده است که به دلیل یک سری مسایل و اختلافات فردی و در شرایط روحی نامناسب، دست به این جنایت زده است.

رحمتی با تاکید براینکه این جوان قاتل در وهله نخست قصد و تصمیمی بر قتل مادر نداشته اما با قرار گرفتن در یک شرایط و موقعیت خاص و عدم تسلط بر خشم آنی، مرتکب قتل شده است، تصریح کرد: مقتول که بنا به دلایلی سالها پیش (حدود ۱۲ - ۱۳ سال قبل) از همسر اول خود جدا شده و اخیرا در تهران زندگی می‌کرد به منظور اجاره دادن آپارتمان متعلق به خود به شهر زنجان بازگشته بود.

وی اظهار داشت: اعضای خانواده و همسر فعلی که نسبت به غیبت مقتول، مشکوک شده بودند اقدام به پرس و جو برای پیدا کردن نامبرده می‌کنند که در نهایت به آپارتمان مراجعه و با پیکر بی جان و خونین این زن مواجه می‌شوند.

رحمتی افزود: پلیس آگاهی زنجان پس از اطلاع از موضوع برای یافتن سرنخ و کشف راز قتل، وارد عمل شد و در نهایت فرزند مقتول، جلب و به مقر پلیس آگاهی زنجان انتقال یافت و در بازجویی های پلیسی به قتل مادر اعتراف کرد.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: این جوان در روز عید فطر با ضربات چاقو و جسم سخت به ناحیه شکم، پشت و گیجگاه، مادرش را از پای درآورده و با روشن گذاشتن چراغ ها و بستن درب منزل، محل را ترک کرده بود.

اخبار مرتبط

icon news

جوان ۲۸ ساله در پیشوا به قتل رسید

سرهنگ مسعود فرامرزی فرمانده انتظامی پیشوا، از درگیری ۲ نفر جوان به انگیزه انتقام جویی...

برادر یک عضو مجلس افغانستان در جوزجان به قتل رسید

برادر عضو مجلس نمایندگان کشور افغانستان به دست افراد ناشناس در جوزجان به قتل رسید.

جوان سقزی وسط شهر به قتل رسید!

 جوان حدودا ۲۴ ساله سقزی در خودروی خود مورد اصابت گلوله قرار گرفت، این قتل در خیابان ...

جزئیات برادرکشی در فارسان

سرهنگ غلامعلی شکری فرمانده انتظامی شهرستان فارسان، از دستگیری قاتل فراری خبر داد و گف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news