اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
08 خرداد 1399 08 خرداد 1399
10:10 10:10

تعدیل نیروی ۱۲۰۰۰ نفری در بوئینگ!

شرکت هواپیماسازی بوئینگ که از بزرگترین غول های هواپیماسازی در جهان است، قصد دارد 12 هزار نفر از نیروهای خود را اخراج کند.

بوئینگ ۱۲۰۰۰ نفر را اخراج می‌کند!

شرکت هواپیماسازی بوئینگ با انتشار بیانیه‌ای جدید، از تعدیل نیروی گسترده خود در هفته جاری میلادی خبر داد.

به گزارش سلام نو، ایسنا نوشت: بوئینگ که بدون شک یکی از بزرگترین غول های هواپیماسازی در جهان به شمار می رود، به تازگی اعلام کرده که مجبور خواهد بود تعدیل نیروی انسانی خود را در ایالات متحده آمریکا آغاز کرده و در هفته جاری بالغ بر ۷۰۰۰ نفر را از این شرکت تحت تاثیر و تبعات منفی ناشی از شیوع گسترده و پاندمی کرونا و بحران های مالی به وجود آمده اخراج کند.

پیشتر نیز این شرکت اعلام کرده بود که در صورت عدم برون رفت بحران‌های مالی ناشی از پاندمی کرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی در جهان مجبور خواهد بود حدود ۱۶ هزار نفر را از کار، بیکار و اخراج کند.

بر اساس گزارش وب سایت simpleflying، تعدیل نیروی اجباری این شرکت حدود ۷۰۰۰ نفر را تحت تاثیر قرار خواهد داد که با تعدیل نیروی اختیاری در جمع به حدود ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر می رسد.

بر اساس نامه ای که دیروز ، ۲۷ مه ۲۰۲۰ توسط دیوید کالهون، مدیر ارشد اجرایی شرکت بویینگ به کارکنانی که قرار است در هفته جاری تعدیل نیرو شوند، ارسال شده است، می توان دریافت که با توجه به اخبار پیشین، این خبر توسط بویینگ نیز به تایید رسیده است.

شرکت بوئینگ آمریکا که یکی از بزرگ‌ترین رقبای رقیب اروپایی خود به شمار می رود نقش بسیار پررنگی در حرکت چرخ اقتصاد ایالات متحده ایفا می کند و با تولید و عرضه مدل هواپیماهای مختلف و جدید، درآمدزایی و سودآوری قابل توجهی را کسب کرده و جز به اقتصاد این کشور می‌کند.

اخبار مرتبط

icon news

سال 99؛ سالی که با تعدیل نیرو شروع شد

کاهش تقاضا در بسیاری از حوزه های اقتصادی و تعطیلی های به وجود آمده در بنگاه های اقتصا...

بوئینگ ۵.۴ میلیون دلار جریمه شد

بوئینگ به دلیل رعایت نکردن استانداردهای کیفیتی در اسلت های بال هواپیماهای ۷۳۷ مکس، ۵....

ایکائو دعوت ایران را قبول کرد

 سازمان جهانی هواپیماهای مسافربری (ایکائو)، دعوت ایران را به منظور ارائه نظرات کارشنا...

هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ تا به امروز چند نفر را کشته است؟

هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ ، در 15 سال اخیر ۷۵۹ نفر در جهان را به کشتن داده است که آخرین...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news