اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
08 خرداد 1399 08 خرداد 1399
11:23 11:23

کشف 50 میلیاردی خودروهای احتکاری در تهران

سرهنگ ذوالفقار برفر جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت، از توقیف ۴۶ دستگاه خودروی احتکاری در میدان انقلاب خبر داد و گفت: ارزش این خودروهای کشف شده 50 میلیارد ریال است.

توقیف ۴۶ دستگاه خودروی احتکاری در میدان انقلاب

جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۴۶ دستگاه انواع خودروی احتکار شده به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در پارکینگی حوالی میدان انقلاب خبر داد.

به گزارش سلام نو، ایلنا نوشت: سرهنگ "ذوالفقار برفر" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:  ماموران پایگاه هشتم این پلیس در پالایش های اطلاعاتی از دپو و احتکار تعدادی خودرو در پارکینگی در حوالی میدان انقلاب مطلع و بلافاصله بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با صحت خبر دریافتی و  هماهنگی های  قضائی تیمی از ماموران پایگاه هشتم این پلیس به نشانی پارکینگ اعزام و در بازرسی های انجام شده  ۴۶ دستگاه خودروی صفر احتکار شده کشف کردند.

وی  خاطر نشان کرد: خودروهای توقیفی شامل:  ۳ دستگاه دنا،۳ دستگاه تیبا،  ۲ دستگاه سواری جک،۲ دستگاه ساینا، یک دستگاه کوییک،۴ دستگاه پژو ۲۰۷، ۲ دستگاه نیسان، ۳ دستگاه ساندرو،۱۷ دستگاه سواری پراید، ۵دستگاه پژو۴۰۵ و ۴دستگاه رانا می باشد که همگی صفر کیلومتر و فاقد پلاک بوده و  با دستور قضائی  پارکینگ خودروها  پلمب و مالک آن دستگیر شد.

جانشین پلیس امنیت عمومی پایتخت، ارزش خودروهای مکشوفه را طبق نظر کارشناسان ۵۰ میلیارد ریال اعلام کردند و اظهار داشت: مالک پارکینگ برای سیر مراحل قانونی  در اختیار  مرجع قضائی قرار گرفت.

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، برفر در پایان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو در زمینه احتکار و قاچاق کالا موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام گیرد.

اخبار مرتبط

icon news

قتل تاجر مواد شوینده در باغ گیلاس

تاجر مواد شوینده به نام سهراب که به دنبال رونق گرفتن کسب و کارش، با یک نفر به نام پوی...

تصادف وحشتناک در اتوبان فتح

پیمان صابریان رییس مرکز اورژانس تهران، از تصادف بین یک کامیون، دو خودرو و عابر پیاده ...

خطر در کمین 400 بیمارستان و مرکز درمانی تهران

محمود قدیری، معاون پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بیش از ۴...

زوج جوانی که در کلینیک سینا اطهر با هم جان باختند+عکس

در جریان آتش سوزی و انفجار در کلینیک سینا اطهر واقع در شمال تهران در 10 تیر ماه زوج ک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news