اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
09 خرداد 1399 09 خرداد 1399
19:45 19:45

تصادف سنگین در آزادگان

مسیر شرق به اتوبان آزادگان امروز در حالی شاهد یک تصادف سنگین بود که مصدومان با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شدند. جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی برخی مصدومان را نوجوان اعلام کرد.

تصادف شدید در بزرگراه آزادگان/ اعزام مصدومین سوختگی با بالگرد

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، از تصادف شدید در بزرگراه آزادگان نرسیده به پل شهید کاظمی و سوختگی ۳ نوجوان در پی این حادثه خبر داد.

به گزارش سلام نو، جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تصادف دقایقی پیش در بزرگراه آزادگان اظهار کرد: ساعت ۱۷:۳۸ عصر امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان نرسیده به پل شهید کاظمی به سامانه ۱۲۵ اعلام می‌شود.

وی افزود: بلافاصله دو ایستگاه آتش نشانی در کمتر از چهار دقیقه به محل اعزام می‌شوند و مشاهده می‌کنند که تصادف بین یک دستگاه اتوبوس شخصی و یک دستگاه موتورسیکلت رخ داده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی بیان کرد: این اتوبوس در هنگام حرکت به دلایل نامشخصی با یک موتورسیکلت که سه راکب داشته است برخورد می‌کند که این راکبان نوجوانانی بین ۱۶ تا ۱۷ ساله بوده اند.

ملکی گفت: متأسفانه موتورسیکلت کاملاً در زیر اتوبوس قرار گرفته و شعله ور شده بود اما خوشبختانه خودروهای عبوری متوجه این قضیه می‌شوند و همزمان که به پلیس، اورژانس و آتش‌نشانی اطلاع می‌دهند این افراد را از زیر اتوبوس خارج می‌کنند.

وی ادامه داد: هر سه راکب دچار سوختگی شدیدی شده بودند به گونه‌ای که برای انتقال آنها به مراکز درمانی عوامل اورژانس از بالگرد (امداد هوایی) استفاده کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد که محل برای بررسی حادثه رفع خطر و تحویل عوامل راهور داده شد.

ملکی افزود: هر سه مصدوم در صحنه و هنگام تحویل به اورژانس دارای علائم حیاتی داشتند.

اخبار مرتبط

icon news

چه کسی باید پیگیر هشدار ایمنی ساختمان‌ها باشد؟

از سینا اطهر تا پلاسکو هر ساختمان ناایمنی بارها هشدار گرفته اما هیچ وقت به آن عمل نکر...

چاقو خوردن تکنسین اورژانس بم در شب گذشته

دکتر اکبر شیخ رابری، رییس اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: آقای افشین غلامشاهی یکی ...

خطر در کمین 400 بیمارستان و مرکز درمانی تهران

محمود قدیری، معاون پیشگیری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بیش از ۴...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news