اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
30 دی 1397 30 دی 1397
16:15 16:15

بازدداشت خبرنگار پرس تی‌ وی تمام ادعای آمریکا را درباره حقوق بشر باطل کرد

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی  اظهار کرد: وقتی یک خبرنگار امریکایی مسلمان شده که در ایران زندگی می کند و به امریکا برای عیادت رفته، او را دستگیر می کنند و چنین بد رفتاریهایی با او می کنند و حتی در مورد این خبر لاپوشانی میکنند، این باطل کننده همه ادعاهای حقوق بشری و دموکراسی و طرفداری از حقوق زنان و آزادی حق پوشش است.
بادامچیان: بازدداشت خبرنگار پرس تی‌وی یک رسوایی برای آمریکاست

به گزارش سلام نو، اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: این یک افتخار است که اسلام توانسته یک زن سیاه پوست فعال در یکی از دانشگاههای امریکا را به خود جذب کند. دانشگاههای امریکا محلی است که امریکا تلاش می کند همه افراد را باب میل خود پرورش دهد ولی خانم مرضیه هاشمی با مطالعات و تحقیق خود اسلام را انتخاب کرده و پس از آن خود به شکل یک فعال اسلامی درآمده است و حالا بعد از مدتها که به امریکا به عیادت برادر مریض خود رفته، او را دستگیر کرده و رفتارهای خشنی با او داشته اند.

بادامچیان اظهار داشت: این رفتار، نهایت عداوت همه زورگویان عالم است که مانند فرعون وقتی به انتها می رسند حتی از سر بریدن بچه های کوچک هم خودداری نمیکنند.

این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه امروز امریکایی ها نمی دانند چه باید بکنند، افزود: وقتی یک خبرنگار امریکایی مسلمان شده که در ایران زندگی می کند و به امریکا برای عیادت رفته، او را دستگیر می کنند و چنین بد رفتاریهایی با او می کنند و حتی در مورد این خبر لاپوشانی میکنند، این باطل کننده همه ادعاهای حقوق بشری و دموکراسی و طرفداری از حقوق زنان و آزادی حق پوشش است. آنها در حالی که سر و صدای زیادی به راه می اندازند که چرا در ایران آزادی پوشش نیست، خودشان چنین رفتار خشنی را با یک زن انجام می دهند که این یک رسوایی برای آنها است.

بادامچیان در مورد دلیل این نوع رفتار از سوی امریکا افزود: در این وضعیت به نظر می رسد دولت امریکا خالی از عناصر موثر شده است. ادمهای پخته و قوی که بتوانند حکومت امریکا را با تدبیر پیش ببرند، وجود ندارد. در حال حاضر یک ماه است دولت فدرال امریکا تعطیل است و افراد در دولت و مجلس با لجبازی کار را پیش می برند.

برای خانم خبرنگار آرزوی موفقیت و رهایی میکنیم و امیدواریم بعد از آزادی از زبان خود او داستان این رسوایی امریکا را از نزدیک بشنویم.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

قاتل فراری در استان مرکزی دستگیر شد

در حدود 4 سال قبل در یکی از روستاهای شهرستان اراک، دختر 14 ساله ای توسط یکی از بستگان...

دستگیری شهردار خرم آباد

نماینده لرستان در شورای عالی استان‌ها اعلام کرد وحید رشیدی، شهردار خرم آباد دستگیر شد...

خبرنگاری نیجریه‌ای از همکاری با تلویزیون ایران می‌گوید

یکی از خبرنگاران شبکه تلویزیونی پرس‌ تی‌وی اظهار کرد: بعد از شروع کار با پرس تی‌وی، ی...

مدرک تحصیلی بالا ملاک نامزدی در⁧ انتخابات مجلس⁩ است؟

بادامچی، نماینده تهران معتقد است مدرک تحصیلی بالا ابدا نمی تواند ملاکی برای نامزدی ان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news