اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
10 خرداد 1399 10 خرداد 1399
17:52 17:52

دوربین دزدی برای خرید مواد مخدر

 سرهنگ "ضرغام آذین"، رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با اشاره به دستگیری متهم سرقت دوربین‌های مداربسته گفت که او این کار را برای تامین هزینه مواد مخدرش انجام می‌داده است.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از دستگیری سارق دوربین های مدار بسته با ۶۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم با سرقت دوربین های مداربسته هزینه مصرف مواد مخدرش را تامین می کرد.

به گزارش سلام نو، سرهنگ "ضرغام آذین" در این باره به ایسنا گفت: روز گذشته شهروندی به کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس مراجعه و از سرقت دوربین مدار بسته منزل مسکونی‌اش که خارج از خانه‌اش نصب بوده شکایت کرد، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و موضوع توسط تیم‌عملیات کلانتری مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی دی وی آر دوربین مداربسته مشخص شد راننده یک دستگاه خودرو سوناتا آلبالویی رنگ سرقت را انجام داده است.

کلانتر محله شهرک قدس تصریح کرد: با به دست آمدن پلاک خودرو، دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت و با هماهنگی های قضائی، مالک خودرو زن ۳۰ ساله ای ساکن تهران به کلانتری احضار شد.

وی ادامه داد: مالک خودرو در اظهارات خود مدعی شد که برای تعویض فیلتر و روغن، خودرو را در اختیار نامزدش قرار داده و از سرقت دوربین مداربسته بی اطلاع است.

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس گفت: با شناسایی محل سکونت متهم روز گذشته ماموران کلانتری برای دستگیری متهم به مخفیگاه وی اعزام و موفق شدند متهم اصلی پرونده را در مخفیگاهش در محله پونک دستگیر و در بازرسی از آن مکان خودروی سوناتا آلبالویی را در پارکینگ محل سکونتش کشف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از داخل خودرو هفت دستگاه دوربین مداربسته کشف شد، اظهار داشت: متهم در زمان دستگیری به سرقت دوربین‌های مداربسته معترف و پس از انتقال به کلانتری به ۶۰ فقره سرقت دوربین‌های مداربسته اقرار کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی سوابق وی مشخص شد، متهم چندین مرحله به علت نگهداری و حمل موادمخدر دستگیر شده است، ابراز داشت: متهم ۳۰ ساله و دارای دو فقره سابقه حمل و نگهداری موادمخدر است و چهار ماه در حبس بود و یک ماهی از آزادی وی از زندان می‌گذرد.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ آذین خاطر نشان کرد: بنابه اظهارات متهم، وی به دلیل طرد شدن از خانه برای تامین هزینه موادمخدر مصرفی خود این دوربین‌ها را سرقت و پس از درج آگهی فروش در سایت‌های کالای دست دوم اقدام به فروش اموال سرقتی می‌کرده است.

اخبار مرتبط

icon news

واکنش سازمان دامپزشکی کشور به اعتیاد مرغ ها

سازمان دامپزشکی کشور، خبر مرغ های تریاکی در فضای مجازی را تکذیب کرد و گفت: درباره این...

کشف بزرگترین محموله مواد مخدر در پایتخت/تصاویر

یکی از بزرگترین و پیچیده‌ترین باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر در پایتخت توسط پلیس آگاه...

کشف نوشابه با طعم تریاک +عکس

۱۸ کیلو و ۶۰۰ گرم تریاک که در ظرف بطری نوشابه جاساز شده بود کشف شد.

دزدهای حرفه‌ای چناران بازداشت شدند

سرهنگ بهنام اویسی  فرمانده انتظامی شهرستان چناران از کشف کالای قاچاق و دستگیری متهم 1...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news