اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 25 تیر 1399
10 خرداد 1399 10 خرداد 1399
20:22 20:22

اولویت شورای شهر مبارزه با فساد بود

سونیا اندیش، نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت که اعضای شورای شهر و شهرداری تبریز دنبال پروژه‌های ویترینی نیستند و رضایت مردم را جزو اولویت‌های خود قرار دادند.

دنبال پروژه‌های ویترینی نرفته‌ایم

به گزارش سلام نو، ایسنا نوشت: نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز بیان کرد: خوشبختانه به دنبال پروژه‌های ویترینی نرفته‌ایم و توزیع خدمات محله‌ای جزو اهداف ماست.

سونیا اندیش روز شنبه، ۱۰ خرداد در آیین افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۴ تبریز، با اشاره به عملکرد شورای پنجم، اظهار کرد: زمانی که شورای پنجم مستقر شد اولین شعارش خدمات رسانی به مناطق تبریز و دومین شعار نیز مبارزه با فساد بود که تاکنون این دوشعار را توانسته تاحدودی عملیاتی کند.

وی بیان کرد: اگر شهرداری و شورا در این مدت پروژه‌های ویترینی را انجام می‌دادند شاید از نظر تبلیغات و عملکرد ظاهری، بسیار سرو صدا می‌کرد، ولی معتقدیم به جای افتتاح پروژه‌های ویترینی باید رضایت مردم را جزو اولویت‌های خود قرار دهیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان این‌که طی دوره‌های گذشته بحث توسعه‌ی شهری بیشتر به مناطق برخوردار مورد توجه قرار گرفته بود، گفت: طی سال‌های گذشته، خدمات شهری آنطور که باید در مناطق ده گانه به طور تساوی و نسبت به جمعیت توزیع نشده بود، در این دوره تلاش بر این شده تا خدمات محله‌ای و توسعه‌ی شهری در تمامی مناطق شهر انجام شود.

به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر این‌که توانمندسازی مناطق کم برخوردار از لحاظ زیرساختی همواره مدنظر بوده است، گفت:  دسترسی خودروها و سهولت در عبور مرور مسیرگشایی‌ها اهمیت زیادی دارد.

وی با بیان اینکه شعار هر محله یک پارک محله ای تا حدودی عملیاتی شده است، گفت: سال ۹۸ تعداد ۲۵ پارک محله ای در سطح تبریز افتتاح شد که پنج مورد از این پارک‌ها در منطقه چهار تبریز قرار دارد.

وی یادآور شد: از اهالی محله که در مسیرگشایی دچار فشار روحی و روانی شدند عدرخواهی می‌کنیم و از همکاری آن‌ها در خصوص تملک نیز قدردانی می‌کنم.

اندیش با اشاره به بحث فساد ستیزی در شورای شهر تبریز، اظهار کرد: رفتارهایی در شورای شهر تبریز در این خصوص انجام شده است که از هزینه‌های بیهوده جلوگیری می‌شود، حرکتی رو به جلو داریم و امیدواریم بتوانیم حق النالس را حفظ کنیم.

اخبار مرتبط

icon news

اگر مردم امکان مراجعه و ارتباط نزدیک با مسئولان داشتند، حادثه آبان سال جاری و دی 96 شکل نمی‌گرفت

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم بیان کرد از برخورد قاطعانه قوه قضاییه بخاطر برخورد قا...

عباس عبدی: رویکرد قوه قضائیه به کشف فساد باعث بدبینی مردم می شود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اعلام کشف فساد توسط قوه قضائیه باعث گسترش بدبینی آحاد مر...

کاش رئیس جمهور بعضی صحبت‌ها را در جمع خصوصی‌تری بیان کند!

غلامعلی جعفرزاده، نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی اعلام کرد رئیس جمهور نمره قابل قبو...

رئیسی: حاشیه‌ سازی بیفایده است/ مبارزه با فساد متوقف نخواهد شد

رئیس قوه قضاییه بر تداوم مبارزه قاطعانه و مصمم با فساد تاکید کرد و گفت: هیچ گونه حاشی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news