اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
11 خرداد 1399 11 خرداد 1399
10:38 10:38

آموزش و پرورش: زدن ماسک احتمالا اجباری می شود

رضوان حکیم‌زاده، معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر در پاییز و زمستان با شرایط کرونایی مواجه باشیم، باید پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا شود.

به گزارش سلام نو، میزان نوشت: معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان در صورت پیک مجدد کرونا در سال تحصیلی جدید پرداخت.

رضوان حکیم‌زاده به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان با توجه به عدم حضور آنان در مدارس پرداخت و گفت: بر اساس پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا و دستورالعمل‌های تدوین شده سلامت دانش‌آموزان در اولویت اول ما قرار داد و این موضوعی مهمی برای ماست که حتما به آن توجه شود.
وی ادامه داد: در رابطه سنجش اولیه سلامت دانش‌آموزان باید بگویم که در همان زمان ثبت نام این مساله را درنظر گرفتیم و همانند سال گذشته این مساله را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.
معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه در صورت حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدرسه امکان اجباری شدن ماسک وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر در پاییز و زمستان با استمرار شرایط کرونایی روبه‌رو باشیم همه پروتکل‌های بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابه با کرونا اعلام شده، باید در این زمینه رعایت شود.
وی ادامه داد: در نتیجه رعایت نکات بهداشتی در یک فضای ترکیبی قطعا مورد توجه قرار می‌گیرد، اما اگر با شرایط کرونا روبه‌رو نباشیم، تابع شرایط خاص آن زمان بوده و در آن زمان برای این مساله تصمیم‌گیری می‌کنیم.

اخبار مرتبط

icon news

کرونا جان ۱۸۸ ایرانی را در ۲۴ ساعت گذشته گرفت

سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد در ۲۴ ساعت گذشته کرونا جان 188 نفر را گ...

لیپوساکشن شانس زنده ماندن در برابر کرونا را افزایش می‌دهد

 تحقیقی در اسپانیا نشان داد لیپوساکشن شانس زنده ماندن را در برابر کرونا را افزایش می ...

کرونا تمام شدنی نیست

محمد صالح جوکار، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اعلام کرد این بیماری تمام شدنی...

وضعیت تهران نگران کننده شد / احتمالا طرح ترافیک در چند روز آینده لغو می‌شود

رضاکرمی محمدی رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: فکر می‌کنم این هفته محدودیت‌ها ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news