اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 24 تیر 1399
11 خرداد 1399 11 خرداد 1399
13:10 13:10

کشف خودروهای صفر کیلومتر در ایلام

 سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان، از کشف 9 میلیاردی خودرو‌های احتکاری در این شهرستان خبر داد و گفت: ۱۰ دستگاه خودروی صفر کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان از کشف ۱۰ دستگاه خودروی صفر کیلومتر احتکار شده از یک پارکینگ اختصاصی به ارزش ۹ میلیارد ریال خبر داد.


کشف 9 میلیاردی خودرو‌های احتکاری در ایوان

به گزارش رکنا، سرهنگ سعید عالی پور فرمانده انتظامی شهرستان ایوان گفت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو و احتکار خودرو‌های صفرکیلومتر توسط افراد سودجو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس و سربازان گمنان امام زمان (عج) شهرستان قرار گرفت.

او ادامه داد: در پی رصد اطلاعاتی صورت گرفته و با هماهنگی مرجع قضائی، در یک عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی و مواد مخدر شهرستان، سربازان گمنام امام زمان (عج) و با حضور تعزیرات حکومتی و همکاری نمایندگان صنعت و معدن، محل احتکار خودرو‌های صفر کیلومتر که در یک پارکینگ شخصی دپو شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایوان مطرح کرد: در بازرسی از پارکینگ تعداد ۱۰ دستگاه خودروی صفر احتکار شده و به ارزش ۹ میلیارد ریال کشف شد.

عالی پور اظهار کرد: خودرو‌های توقیفی شامل یک دستگاه پژو پارس، ۷ دستگاه سواری پراید، ۱ دستگاه تندر، ۱ دستگاه دنا، که همگی صفر کیلومتر و فاقد پلاک بوده و با دستور مقام قضائی پارکینگ پلمب شد.

او با بیان اینکه فرد محتکر با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیرمجاز در قالب احتکار خودرو توسط افراد سودجو، موضوع را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام شود.

اخبار مرتبط

icon news

جولان کرونا در ایلام/شرایط عادی نیست

قاسم سلیمانی دشتکی، استاندار ایلام گفت: وضعیت استان از حالت قرمز خارج نشده است در حال...

کشف انبار احتکار خودروهای صفر داخلی و خارجی در ساوه

علی اکبر عیسی آبادی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه، از کشف یک پارکینگ احتکار خودروهای ص...

آمار کرونا در ایلام به شدت در حال افزایش است

قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار ایلام گفت: آمار مبتلایان به کرونا در در ایلام نگران کنند...

چشم های دو رنگ دختر ایلامی را ببینید

سارینا دختر بچه‌ای هشت ساله اهل منطقه زردلان هلیلان ایلام چشماهایش دو رنگ متفاوت دارد...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news