اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
11 خرداد 1399 11 خرداد 1399
18:00 18:00

راهکارهای طبیعی درمان ناتوانی جنسی در آقایان

طبق تحقیقات گسترده، درمان های طبیعی زیر در رفع اختلال نعوظ توصیه می شوند. این روش های درمانی طبیعی و مطمئن هستند. اگر احساس می کنید که با ناتوانی در انجام مقاربت جنسی و یا کاهش چشمگیر میل جنسی مواجه هستید، بهتر است، روش های درمانی و طبیعی زیر را آزمایش کنید.

اصلاح وضعیت روانی

اکثر آقایان از فکر کردن به عدم توانایی خود در انجام رابطه جنسی، جلوگیری می کنند، اما با نادیده گرفتن این موضوع قبل از جستجوی معالجه باید مقابله شود. برای مردان کاملاً غیرممکن است که اختلال نعوظ را به خاطر اینکه وضعیت روحی آن ها مانع از بروز توانایی جنسی می شود، باور کنند. بنابراین، اگر در مواجه جنسی با شریک زندگی خود احساس اضطراب، نگرانی یا تحریک پذیری می کنید، ممکن است اختلال نعوظ شما به دلیل چنین افکار اشتباهی ایجاد شده باشد. به جای غفلت از این مسئله، عاقلانه است که درباره نگرانی های خود با شریک زندگی تان صحبت کنید و این احتمال را در نظر بگیرید که ممکن است دچار افسردگی، اضطراب یا علائم بی شماری از استرس باشید که بر توانایی جسمی شما تأثیر می گذارند.

همانطور که بدن و ذهن به هم وصل هستند، اگر افکار خود را در هسته اصلی مشکل قرار دهید، نمی توانید با استفاده از داروها، وضعیت خود را درمان کنید واین درمان اختلال نعوظ را کاملاً بی فایده خواهد کرد. خود و شریک زندگی تان به سادگی باید چیزهای جدید را امتحان کنید. در صورت نگرانی های دیگر، در اتاق خواب در مورد آن ها با شریک زندگی تان صحبت کنید تا ذهن شما آرام شود و احساس راحتی بیشتری کنید.

ال آرژنین

ال-آرژنین یک اسید آمینه مشهور است که به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد. این اسید آمینه در تولید اکسید نیتریک برای آرامش عروق خونی کمک می کند تا در یک نعوظ موفق نقش داشته باشد. بنابراین،L-arginine  برای دستیابی به نعوظ سالم کاملاً ضروری است.

تحقیقات تأیید می کنند که L-arginine هنگام درمان اختلال نعوظ در مردانی که روزانه حدود 5 گرم مصرف می کنند، میزان موفقیت را تا  30٪ افزایش می دهد. 30٪ ممکن است کم به نظر برسد، اما این نتایج کاملاً چشمگیر است.

علاوه بر این، مطالعات دیگر به این نتیجه رسیده اند که بیش از 80٪ از مردان شرکت کننده بعد از مصرف ال-آرژنین در ترکیب با پیکنوژنول، پیشرفت های قابل توجهی در رابطه اختلال نعوظ و توانایی های عملکرد جنسی خود داشته اند. پیکنوژنول، یک محصول گیاهی است که در پوست درخت یافت می شود. بنابراین، استفاده از دو داروی طبیعی در ترکیب، نتایج چشمگیری را به همراه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

icon news

آیا نباید زیاد به همسرانمان محبت کنیم؟

 محبت بسیار زیاد به همسران عوارض مخربی را در رابطه به وجود می آورد و افرادی که به دلی...

درمان های طبیعی برای بهبود اختلال نعوظ

اختلال نعوظ، که معمولاً به عنوان ناتوانی جنسی از آن یاد می شود، یک وضعیت فوق العاده ش...

آنچه همسرتان به آن نیاز دارد و شما نمی دانید

در واقع بسیار محتمل است که در طول رابطه خود، فراموش کرده باشید که همسر بودن به چه معن...

شایعات و باورهای اشتباه در مورد بارداری

یکی از بزرگترین رازهای زیست شناسی، باروری و آبستنی زن است. حتی اگر بسیاری از مطالعات ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news