اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 26 تیر 1399
12 خرداد 1399 12 خرداد 1399
19:34 19:34

ماجرای ویدئوی برخورد خودروی پلیس با یکی از مالباختگان موسسه مالی در رباط کریم چه بود؟

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران درباره انتشار ویدئوی برخورد خودروی پلیس با یکی از مالباختگان یکی از موسسات مالی در رباط کریم توضیح داد.

توضیح پلیس درباره بازنشر یک ویدئو در فضای مجازی

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در خصوص بازنشر یک ویدئو در فضای مجازی توضیح داد.

به گزارش سلام نو به نقل ازایلنا، "سرهنگ مهدی سرپناه" معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران درباره بازنشر یک ویدئو در فضای مجازی مبنی بر برخورد خودروی پلیس با یکی از مالباختگان یکی از موسسات مالی در رباط کریم گفت: در سال 96 جمعی از مالباختگان یک موسسه مالی در رباط کریم به دلیل عدم تعهد این موسسه به سرمایه‌گذاران خود در مقابل ساختمان این موسسه تجمع کرده بودند، در حین تجمع یکی از مالباختگان که خانم میانسالی بودند، در شلوغی جمعیت به زمین خورده و همان لحظه خودروی پلیس نیز از کنار این خانم میانسال عبور می‌کند و اینطور تصور می‌شود که خودروی پلیس با این خانم برخورد کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: پس از بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد که این خانم که از مالباختگان نیز بودند در شلوغی جمعیت یکی او را هل داده و باعث زمین خوردن وی شده است و پلیس هیچ نقشی در این زمینه نداشته است.

سرهنگ سرپناه خاطرنشان کرد: از مردم تقاضا داریم تا به شایعات فضای مجازی هیچ توجهی نداشته و اخبار موثق را از منابع رسمی پیگیری کنند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news