اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
13 خرداد 1399 13 خرداد 1399
09:30 09:30

تسهیلات جدید برای بازنشستگان کشوری

اکبر افتخاری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:۸۰ هزار بازنشسته کشوری برای دریافت سهام در صندوق ای تی اف دولت ثبت نام کرده اند.

تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی برای بازنشستگان کشوری/ آمار ثبت نام وام

به گزارش سلام نو، مهر نوشت: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده است.

اکبر افتخاری در گفتگویی در مورد آخرین آمار وام ازدواج فرزندان بازنشسته کشوری گفت: تاکنون ۱۰ هزار نفر برای دریافت وام ازدواج ثبت نام کرده اند و ثبت نام ها تا ۲۰ خرداد ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: در این مرحله از میان متقاضیان قرعه‌کشی انجام  و به هزار نفر وام ازدواج داده می‌شود و قول داده ایم این موضوع فراموش نشود به همین دلیل قصد داریم در فصول مختلف سال  از میان متقاضیان دریافت وام ازدواج ثبت نام به عمل آوریم و پرداخت این وام ها ادامه دارد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین به تسهیلات دیگری به بازنشستگان کشوری تعلق میگیرد اشاره کرد و اظهار داشت: تسهیلاتی که برای بازنشستگان در نظر گرفته بودیم ادامه دارد و یکی از آنها استفاده از خدمات بیمه ملت است . با توجه به حقوق بازنشستگان کشوری اعتبار برایشان ایجاد می شود.

وی گفت: بر اساس حقوق ۱.۲ میلیون،۲.۴ میلیون،۳.۶ میلیون ،۴.۸ میلیون و ۶ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری تسهیلات می دهیم که به صورت وام بدون بهره می توانند از آن استفاده کنند.

افتخاری همچنین در خصوص سهام دار شدن بازنشستگان کشوری در صندوق ای تی اف دولت تاکید کرد: بر اساس تسهیلاتی که فراهم شد ۸۰ هزار بازنشسته کشوری برای دریا فت سهام ثبت نام کردند و این بازنشستگان در حال حاضر یک میلیون تومان سهام این صندوق را دارند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به طرحهای مختلف برای بازنشستگان اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه در قالب طرح‌های مختلف برای بازنشستگان کشوری در نظر گرفته شده و علاوه بر آن پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و همچنین وامهای روتین هفت میلیون تومانی  بازنشستگان نیز ادامه دارد.

اخبار مرتبط

icon news

معیشت ۳.۵ میلیون خانوار تحت پوشش تامین‌اجتماعی ارتقا می یابد

محمد شریعتمداری، زیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت معیشت ۳.۵ میلیون خانوار بازن...

میزان افزایش مزایای جانبی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

علی اصغر بیات، رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی گفت: عدد ...

افزایش سه برابری میانگین غرامت بازنشستگان نیروهای مسلح

 حمیدرضا غفاری، مدیرعامل صندوق بیمه نیروهای مسلح گفت: میانگین غرامت فوت بازنشستگان نی...

خبر خوش درباره حق عائله‌مندی و بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری

اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، از افزایش حق عائله‌مندی و بیمه تکمیلی با...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news