اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 23 تیر 1399
13 خرداد 1399 13 خرداد 1399
13:46 13:46

تایید اعتبارنامه دلخوش و محمد صالحی

 کمال علی پور خنکداری سخنگوی شعبه ۱۰ مجلس گفت: اعتبارنامه نمایندگان صومعه سرا و فریدن پس از بررسی در شعبه ۱۰ تایید شده است.

اعتبارنامه دلخوش و محمد صالحی در شعبه ۱۰ تایید شد

کمال علی پور خنکداری نماینده قائم شهر و سخنگوی شعبه ۱۰ مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته شعبه ۱۰ برای بررسی اعتراضات به اعتبارنامه محمد کاظم دلخوش جلسه برگزار و ۳ نفر را به عنوان نماینده شعبه انتخاب کردکه علاوه بر استعلام، پرس و جوی بیشتری در این باره انجام دهند تا تصیم درست‌تری در این مورد گرفته شود.

وی افزود: در این راستا از  سازمان آب منطقه ای، محیط زیست استان و جهاد کشاورزی استعلام گرفته شد که بنابر هر سه استعلام، زمین مورد بحث‌ در طرح هادی روستا است و ۳ هزار متر سندی که برای همسر آقای  دلخوش سند خورده درست است.امروز گزارش دریافت و بر اساس آن رای گیری شد در نتیجه اعتبارنامه آقای دلخوش تائید شد

به گفته سخنگوی شعبه دهم مجلس قرار بود اعتبار نامه آقای دلخوش امروز خوانده شود اما به  دلیل ضیق وقت به روز یکشنبه موکول شد.

علی‌پور درباره اعتبار نامه حسین محمد صالحی نماینده منتخب فریدن در مجلس نیز گفت: شعبه درباره اعتبار نامه آقای صالحی از شورای نگهبان استعلام کرد و شورای نگهبان اعلام کرد که احکامی که برای نماینده منتخب فریدن صادر شده را بررسی کرده است و موضوعات جدیدی که خانم الهیان گفتند بررسی نشده است؛ خانم الهیان و آقای صالحی به شعبه آمده و گزارش کامل دادند و بعضی از همکاران بررسی هایی انجام دادند در نهایت رای گیری انجام و اعتبار نامه محمدصالحی نیز تایید شد.

در جلسه روز یکشنبه اعتبارنامه نمایندگان از سوی شعب پانزده گانه قرائت شد؛ اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نمایندهمردم گچساران هم برای بررسی به شورای نگهبان ارسال شده است.

اخبار مرتبط

icon news

برگزاری جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با بررسی اعتبارنامه تاجگردون /تصاویر

جلسه علنی امروز چهارشنبه هجدهم تیر مجلس شورای اسلامی با بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگ...

چند نماینده تصویر رأی‌شان را به تاجگردون منتشر کردند + تصاویر

برخی از نمایندگان تصویری از برگه رایشان به اعتبارنامه تاجگردون را به اشتراک گذاشتند.

مجلس اعتبارنامه تاجگردون را رد کرد

نمایندگان مجلس یازدهم اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران را رد کردند.

برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی اعتبارنامه تاجگردون

صبح امروز مجلس جلسه غیرعلنی برای نحوه‌ بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون  برگزار کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news