اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
13 خرداد 1399 13 خرداد 1399
16:00 16:00

بهترین رنگ ها برای طراحی های مدرن داخلی اتاق نشیمن

سبک اتاق نشیمن در اواسط قرن، عمدتا شامل هنرهای گرافیکی دیوار، مبلمان چوبی و خطوط مرتب سقف است. این مجموعه دارای مبل راحتی و فرش های راحت برای تقویت طراحی اتاق نشیمن است. طراحی داخلی مدرن در اواسط قرن شروع به استفاده بیشتر از رنگ ها برای جلوه بخشی به اتاق نشیمن کرده است. در زیر 3 گروه پر استفاده از رنگ ها برای طراحی داخلی مدرن آورده شده است.

1. اتاق نشیمن مدرن با رنگ های گرم

می توانید سبک داخلی را با طراحی داخلی مدرن امتحان کنید. این طرح با محیط گرم، احساس آرامش و جذابیت زیبایی شناختی خود، نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت. پنجره های بلند عمودی و یک محوطه دنج شومینه به طراحی داخلی اتاق نشیمن کمک می کند.یک کاناپه ساده، عنصری مدرن را به ارمغان می آورد. یک میز قهوه خوری می تواند به کانون اتاق نشیمن تبدیل شود.

2. اتاق نشیمن مدرن با رنگ های روشن

یک اتاق نشیمن مدرن با رنگ خنثی و معمولی می تواند کسل کننده به نظر برسد. اتاق باید با رنگ های مورد علاقه شما جلوه نمایی کند. با رنگ های مختلف آزمایش کنید و اتاق را روشن کنید. در صورت عدم رنگ آمیزی، عناصر دکوراسیون روشن را اضافه کنید که باعث افزایش سرزندگی به اتاق می شوند.

یک قدم جلوتر بروید و هنرمندانه دیوارهای سفید خود را به بوم تبدیل کنید. اگر دوست دارید یک نقاشی را خلق و طراحی کنید، برروی دیوارهای خود کارهای هنری خارق العاده ای بسازید. یک مبل و صندلی مینیمالیستی و یک میز قهوه نمادین، فقط عناصر کامل مبلمان مدرن هستند.

3. اتاق نشیمن مدرن قهوه ای شیک و مرسوم، مطابق با مد روز

انتخاب تن خنثی مانند قهوه ای برای یک اتاق نشیمن می تواند منطقه را خسته کننده و ساده جلوه دهد. این کلیشه را می توان با آوردن یک مفهوم مدرن با نمایش لوازم جانبی اتاق نوآورانه کرد. یک تن قهوه ای به دیوارهای اتاق نشیمن اضافه کنید. یک میز و مبل کوچک قهوه ای می تواند مفهوم مدرن را به نمایش بگذارد. یک لامپ سیاه آویز زیبا یا یک لامپ آویز با پوشش شیشه ای منحصر به فرد داشته باشید. همچنین یک فضای ذخیره سازی زیبا می توان برای نمایش پرتره های خانوادگی یا یک ساعت قدیمی ایجاد کرد.

اخبار مرتبط

icon news

4 طراحی داخلی مدرن برای اتاق نشیمن

 طراحی داخلی مدرن در اواسط قرن و در دهه 50 ظاهر شد. این مفهوم حتی پس از گذشت چندین ده...

راهکارهایی برای تبدیل خانه به پناهگاهی آرام

به احتمال زیاد با دیدن برنامه تلویزیونی با نام مانیا ماری کندو آشنا شده اید. او در بر...

3 راهکار آسان برای ایجاد یک خانه آرامش بخش

آیا احساس اضطراب می کنید؟ در این مطلب نحوه ایجاد یک محیط آرامش بخش در خانه آورده شده ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news