اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 21 تیر 1399
14 خرداد 1399 14 خرداد 1399
20:20 20:20

سلاخی 3 نفر با چاقو در باغ ویلا

سرهنگ روح اله گراوندی فرمانده انتظامی شهرستان دزفول، از قتل 2 نفر در یکی از باغ ویلاهای شهر خبر داد و گفت: تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان قتل ادامه دارد.

مصرف موادمخدر و مشروبات الکلی منجر به ارتکاب قتل ۲ نفر شد/ تحقیقات پلیس برای دستگیری عاملان قتل

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول از قتل ۲ نفر به علت مصرف موادمخدر و مشروبات الکلی در یک باغ ویلا خبرداد و گفت: تحقیقات برای دستگیری عاملان قتل از سوی پلیس ادامه دارد.

به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا، سرهنگ "روح اله گراوندی" در تشریح این خبر، گفت: شامگاه شب گذشته (سه شنبه ۱۳ خرداد ماه سال جاری) در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی براینکه ۳ نفر مجروح با سلاح سرد در جلوی درب بیمارستان رها شده‌اند، بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس و بررسی موضوع مشخص شد افرادی غیر بومی و دارای سوابق کیفری بر اثر مصرف زیاد موادمخدر و مشروبات الکلی در یک باغ ویلا با سلاح سرد درگیر و ۳ نفر از آنان که حال مساعدی نداشتند، در کنار بیمارستان رها کرده اند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ۲ نفر از مجروحان به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت کردند، تصریح کرد: نفر سوم نیز پس از مداوا جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.

سرهنگ گراوندی ادامه داد: برابر دستورالعمل ها و مصوبات ستاد بیماری کرونا مبنی بر ممنوعیت اجاره باغ ویلا، مالک متخلف آن نیز دستگیر و ملک مذکور پلمب شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان دزفول تاکید کرد: پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان این ۲ قتل آغاز و نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

icon news

بلایی وحشتناک که دو افغان بر سر زن تهرانی آوردند

  مأموران کلانتری شهرستان بهارستان با تماس تلفنی یک زن در جریان ماجرای مرموزی قرار گر...

مسافران دربستی راننده را کشتند و دفن کردند

 جوان 23 ساله در مهرستان با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نوک مدادی چند مرد جوان را به عنوا...

قتل هولناک پسر 5 ساله توسط نامادری در جوانرود

سرهنگ محمدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از قتل ژیار کودک 5...

قتل تاجر مواد شوینده در باغ گیلاس

تاجر مواد شوینده به نام سهراب که به دنبال رونق گرفتن کسب و کارش، با یک نفر به نام پوی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news